قبل از هر چیز لازم هست ویدئو زیر را مشاهده کنید !

توضیحات ایمان مافی “معرفی دوره آموزش آنلاین آیلتس آرمانی

برای لذت بردن از “دوره آموزش آنلاین آیلتس آرمانی” کافیست این 4 مرحله را انجام دهید !

1

2

3

4

1 (2)

آزمون تعیین سطح (رایگان)

شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین (این آزمون نمره حدودی آیلتس شما را هم علاوه بر مشخص کردن سطح شما انجام می دهد)

2 (2)

دریافت برنامه درسی هوشمند (رایگان)

با وارد کردن نمره فعلی و نمره هدف و زمان شرایط اختصاصی خود، برنامه درسی جزء به جزء کاملا شخصی دریافت کنید.

3 (3)

مشاهده دمو (رایگان)

قبل از شرکت در هر دوره شما عزیزان می توانید بصورت رایگان از دموی دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین استفاده کنید!

4

ثبت نام در دوره ها

حالا وقتشه ازدوره های آنلاین آیلتس آرمانی لذت ببرید !

تجربه دلنشین یادگیری زبان در هر لحظه و هر مکان و فعال سازی آنی پس از پرداخت!

دوره‌های “Writing و Speaking” آیلتس

null

ورود

ویژه آزمون آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال

دوره های “Listening و Reading” آیلتس

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

null

ورود

ویژه آزمون جنرال و آکادمیک

بسته های های تخفیف الماس آرمانی!

همه دوره های “رایتینگ و اسپیکینگ” آرمانی با 30% تخفیف و اعتبار ماهانه بیشتر (12 ماه) و مزایای زیر:

دریافت مشاوره مکاتبه ای و معرفی کتب و منابع برای بهبود مهارت در listening

دسترسی به تمام دوره های مهارتهای Writing و Speaking

30 درصد تخفیف ویژه و اعتبار ماهانه بیشتر! (12 ماه)

دسترسی به مجله دیجیتال آیلتس آرمانی شامل مطالب عالی آموزشی

تخفیف ویژه برای وبینارهای آقای مافی

بسته های Writing Correction

تصحیح دقیق و نمره دهی writing توسط اساتید متخصص و مطابق استانداردهای بین المللی

null

ورود

null

ورود

توضیحات ایمان مافی “معرفی بسته های الماس

توضیحات ایمان مافی “معرفی دوره ریدینگ آیلتس

نظرات دانشجویان دوره آموزش آنلاین آیلتس ( IELTS )

نظرات دانشجویان دوره آموزش آنلاین آیلتس ( IELTS )

آموزش آیلتس IELTS

با گسترش مهاجرت افراد به کشورهای انگلیسی زبان جهت کسب دانش، اهمیت آموزش آیلتس دوچندان شده است. با در دست داشتن مدرک این آزمون زبان، احتمال پذیرشتان در بهترین دانشگاه های اروپا و آمریکا افزایش پیدا خواهد کرد. جهت شرکت جهانی افراد در این آزمون، آیلتس به عنوان معتبرترین مدرک زبان شناخته می شود.

 

مزایای آموزش آیلتس

شرکت در دوره آمورش زبان انگلیسی آیلتس و کسب مدرک آن برای شما مزایای فراوانی را به همراه دارد. چند مورد از این مزایا عبارت است از:
استخدام شغلی: اگر قصد اقامت در یک کشور انگلیسی زبان را دارید، کسب مدرک آیلتس الزامی است. با در دست داشتن این مدرک به کارفرمای خود اثبات می کنید که از توانمندی علمی لازم برخوردار هستید.
تدریس در آموزشگاه های زبان انگلیسی: یکی از بهترین فرصت های شغلی برای افرادی که موفق به کسب مدرک آیلتس شده اند، تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان انگلیسی است.
مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی: یکی از شروط ثابت پذیرش در دانشگاه های برتر اروپا و آمریکا و یا مهاجرت در آن کشورها، داشتن مدرک زبان انگلیسی است.

 

آزمون آیلتس چند سال اعتبار دارد؟
همان طور که اطلاع دارید اعتبار چنین مدارکی دائمی نیستند. با گذشت مدت زمان تعیین شده و در صورت نیاز بایستی مجددا در آزمون آیلتس جدید شرکت کنید. به طور کلی گفته می شود که مدت زمان اعتبار مدرک زبان آیلتس دو سال است. هرچند این زمان می تواند در کشورهای مختلف کمتر و یا بیشتر اعلام شود. هرچند این زمان در کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا تغییری با زمان اصلی آن ندارد.
علت این که زمان اعتبار را دو سال در نظر گرفته اند، فرار بودن زبان انگلیسی است. در نتیجه ممکن است با گذشت زمان میزان تسلط فرد به این زبان دچار افت شود. بنابراین بایستی به تقویت مجدد آن بپردازد تا در سطح آکادمیک دچار مشکل نشود.

 

آزمون آیلتس چگونه برگزار می شود

اطلاع درباره نحوه برگزاری آزمون آیلتس باعث آمادگی بیشتر جهت حضور در آن می شود. این امتحان به دو صورت دانشگاهی و عمومی برگزار می شود. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور دیگری را دارید، بایستی در آزمون دانشگاهی آن شرکت کنید. آزمون عمومی سطح تسلط افراد را به زبان انگلیسی عامیانه و کاربردی می سنجد. این امتحان دارای 4 بخش شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن است. بخش صحبت کردن به صورت جداگانه و به شکل حضوری برگزار می شود. برای شرکت در آزمون مصاحبه حضوری بایستی به شهر تهران مراجعه کنید. سوالات موجود در این آزمون هر چهار سطح ساده، متوسط، سخت و بسیار سخت را در بر می گیرد. پاسخ دادن به پرسش های این آزمون حدود 3 ساعت زمان می برد. پس از گذشت دو هفته از برگزاری آزمون، نتیجه آن به داوطلبان اعلام می شود.

 

حداقل نمره قبولی در آزمون آیتس

نمره آزمون آیلتس در یک بازه 0 تا 9 قرار می گیرد. حداقل نمره قابل قبول برای دانشگاه های مختلف در مقاطع تحصیلی متفاوت به صورت جداگانه تعریف شده است. به طور کلی می توان گفت حداقل نمره کسب شده توسط شما در هیچ از حیطه ها نباید از 6 ( البته در مواردی استثنا وجود دارد، این عدد معمول دانشگاه می باشد) کمتر باشد. به طور میانگین می توان گفت نمره 7 ( البته در مواردی استثنا وجود دارد، این عدد معمول دانشگاه می باشد) برای تمامی مراکز و مقاطع تحصیلی قابل قبول است. نمرات ذکر شده قالب دانشگاه ها را در نظر گرفته برای اطمینان قبل از هر نوع تصمیم گیری با دانشگاه مد نظر خود مکاتبه نمایید.

 

آمادگی برای آزمون آیلتس در خانه

آیلتس در دسته آزمون های زبان انگلیسی نسبتا دشوار قرار می گیرد. به همین دلیل بسیاری از افراد در دفعات ابتدایی شرکت در آن قادر به کسب نمره قابل قبول نمی شوند. از این رو لازم است با شرکت در دوره های آموزشی مختلف، آمادگی کامل را به دست آورد. دوره های مختلفی به صورت حضوری و آنلاین در سطح کشور ایران در حال برگزاری است.
امروزه بیشتر داوطلبان این آزمون ترجیح می دهند که در دوره های آنلاین آن شرکت کنند. با این کار نیازی به گذراندن زمان زیاد در مسیر رفت و آمد نیستند. هم چنین می توانند در هر زمان و مکانی از آموزش های دوره خود استفاده کنند.
شما برای شرکت در این دوره های آنلاین ابتدا بایستی در آزمون تعیین سطحی که به صورت رایگان برگزار می شود شرکت کنید. با تعیین سطح مهارت شما، یک برنامه درسی متناسب با سطح خودتان برایتان ارائه می شود. این دوره ها به هر دو صورت جامع و متمرکز بر روی یکی از حیطه ها برگزار می شود.

سوالات متداول

بزرگترین شاخصه دوره آموزش آنلاین آیلتس آرمانی چیست؟

دسترسی به دوره های کاملا تعاملی با ارایه ایمان مافی در هر لحظه از شبانه روز و کیفیت فوق العاده در کنار هزاران تمرین و تکلیف و پشتیبانی کامل درسی و فنی.

برای شروع دوره آموزش آنلاین آیلتس آرمانی گام اول چیست؟

شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین رایگان آرمانی و سپس دریافت برنامه درسی هوشمند آنلاین آرمانی.

کیفیت دوره آموزش آنلاین آیلتس آرمانی را چگونه بررسی کنم؟

هزاران نفر تا کنون به کمک دوره های آنلاین آیلتس آرمانی به نمره دلخواه آیلتس خود را کسب کرده اند. نظرات فقط تعداد محدودی از کاربران آرمانی که موفقیت به کسب نمره دلخواه آیلتس خود شده اند به همراه کارنامه آنها در بخش highlight پیج اینستاگرام مرکز وجود دارد که می توانید به پیج مرکز به آدرس armanienglish آنها را مشاهده نمایید.

دوره های آنلاین آیلتس آرمانی چه مهارتهایی را پوشش می دهند؟

دوره های آنلاین آیلتس آرمانی در کنار برنامه درسی هوشمند آرمانی مهارتهای مختلف آیلتس (رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ، لیسنینگ) را پوشش می دهند. تمام مهارتهای لازم با هزاران تمرین و دهها تکلیف در دوره ها موجود هستند و شما را از مطالعه هر منبع اضافی بی نیاز می نمایند.

برنامه درسی هوشمند آنلاین آیلتس آرمانی به چه صورت است؟

با وارد کردن سطح اولیه و نمره هدف خود برنامه درسی هوشمند و کاملا اختصاصی بر اساس شرایط زمانی و مهارتی خود به طور رایگان دریافت می کنید که به طور هفتگی تا رسیدن به نمره هدف راهنمای ارزشمند شما خواهد بود.

فضای دوره های آنلاین آیلتس آرمانی را چگونه بررسی کنم؟

دموی رایگان تمام دوره های IELTS آرمانی در وبسایت موجود است. دموی رایگان دوره مورد نظر را به طور رایگان ببینید و از کیفیت خارق العاده آموزش لذت ببرید!