پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

بسم الله الرحمن الرحيم

توافقنامه شرایط و ضوابط استفاده از محصولات و خدمات

با سلام

قوانین عمومی :

 1. دوره ها دارای ثبت و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند. بنابراین هرگونه کپی برداری از شکل و محتوای دوره ها مشمول پیگرد قانونی خواهد بود .
 2. دوره ها صرفا برای استفاده یک کاربر (شخص خریدار) طراحی شده و مسئولیت هر اکانت به عهده خریدار (صاحب حساب بانکی خرید کننده) می باشد. بنابراین لطفاً به هیچ وجه اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. مرکز آرمانی در صورت وجود هر گونه مستندات مبنی بر کپی برداری، انتقال اکانت خریداری شده به غیر بدون هماهنگی با مرکز ارمانی، بازفروش دوره ها و یا اقدام یا اعلام علنی از سمت کاربرها مبنی بر قصد بازفروش دوره خریداری شده به هر شکل یا صورت، اکانت مورد نظر را به طور آنی غیر فعال نموده و هیچ وجهی را به صاحب اکانت مورد نظر مرجوع نخواهد نمود. همچنین این مرکز در صورت نقض هر کدام از قوانین مذکور در این بند، حق پیگیری قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می دارد.
 3. یک نسخه از این قوانین در صفحه خرید موجود است که تکمیل فرایند خرید صرفا با تایید کاربر که قوانین را مطالعه کرده و پذیرفته است صورت میگیرد.
 4. دوره ها به صورت کد گذاری شده هویت صاحب اکانت را نشان میدهند، بنابراین هرگونه کپی برداری از دورها قابل تشخیص و مشمول پیگیری خواهد بود.
 5. هر اکانت توسط سه دستگاه قابل دسترسی خواهد بود و در صورت دسترسی از دستگاه چهارم اکانت کاربری غیر فعال خواهد شد.
 6. دموی رایگان دوره ها در وب سایت آرمانی موجود می باشند. لطفاً قبل از انجام خرید دموهای رایگان را بررسی نمایید تا چه از لحاظ کیفیت محتوا و چه از لحاظ نحوه اجرا شدن دوره ها در دستگاه خود از نظر فنی اطمینان حاصل نمایید. بعد از انجام خرید امکان استرداد دوره ها به دلایل فنی و محتوایی وجود نخواهد داشت.
 7. در مورد دوره های ترمیک لطفاً “حتما” قبل از انجام خرید در آزمون تعیین سطح آنلاین آرمانی موجود در وب سایت مرکز شرکت کنید و همچنین لطفاً دموی رایگان دوره مربوطه را مشاهده نمایید .
 8. بعد از انجام خرید به هیچ وجه امکان برگرداندن دوره به هر دلیل و یا تغییر ترم وجود ندارد .
 9. تمام دوره های مرکز دارای اعتبار ساعتی و اعتبار ماهانه می باشند. اعتبار ماهانه طول مدت دسترسی کاربر به دوره ها از لحظه خرید می باشد و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نخواهد بود .
 10. اعتبار ساعتی برای هر دوره خاص به طور مجزا تعریف شده و مقدار ساعاتی است که هر کاربر به طور فعال می تواند داخل هر دوره آموزشی حضور داشته باشد.
 11. اعتبار ساعتی از سامانه فروشگاه قابل تمدید است. البته تمدید حتما باید قبل از اتمام اعتبار ماهانه و غیر فعال شدن اکانت صورت بگیرد و در صورت اتمام اعتبار و غیر فعال شدن، دوره به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود .
 12. در نظر داشته باشید اعتبار ماهانه وساعتی ” بسیار” بیشتر از زمان مورد نیاز شما برای مطالعه دقیق و دوره کردن دوره های آموزشی می باشند می باشد، بنابراین لطفاً ” اصلاً ” در انجام مطالعه عجله نکنید .
 13. زمان فقط وقتی داخل دروس هستید شمرده می شود و حتی وقتی که tab را در مرورگر خود عوض می کنید محسوب نمی گردد.
 14. لینک ویدئو نحوه مشاهده میزان اعتبار ساعتی باقیمانده در هنگام خرید برای شما ارسال می شود و همچنین در وب سایت آرمانی موجود است. لطفاً حتما این ویدئو را مشاهده نمایید. برای حفظ اعتبار ساعتی دوره های خود بعد از انجام مطالعه از سیستم خارج شوید.
 15. در بازه هایی نامحتمل ممکن است پنل کاربری یک یا چند یا تمام کاربران از سمت سرور آرمانی از دسترس خارج شود. این زمان به اعتبار ماهانه شما اضافه خواهد شد. اگر علت عدم دسترسی قطعی اینترنت سرتاسری در سطح کشور یا در ناحیه های کشور از سمت اپراتورهای ارایه دهنده سرویس اینترنت باشد مدت قطعی به دوره های کاربران اضافه نخواهد شد.
 16. در صورت خارج از دسترس بودن وب سایت و یا پنل کاربری به علت اختلال در سرور آرمانی برای مدت بیش از ۱۰ روز، در صورت درخواست کاربر مبلغ پرداختی به نسبت میزان باقیمانده از اعتبار ماهانه به ایشان استرداد خواهد شد.

اعتبار ساعتی و ماهانه دوره ها به شرح زیر می باشد :

دوره های آیلتس : اعتبار ساعتی : 25 ساعت دوره گرامر اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 60 ساعت دوره W/S structure اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 70 ساعت دوره W/S vocabulary اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 60 ساعت دوره Writing task1(AC) اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 75 ساعت دوره Writing task1(GT) اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 70 ساعت دوره Essay types اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : مشابه دوره های تک تک بسته الماس آیلتس اعتبار ماهانه : ۱۸ ماه دوره های عمومی آموزش زبان : اعتبار ساعتی : 70 ساعت ترم 1 تا 8 اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی : 70 ساعت ترم 9 تا 16 اعتبار ماهانه : ۶ ماه اعتبار ساعتی: مشابه دوره های تک تک بسته طلایی اعتبار ماهانه : ۱۸ ماه پشتیبانی آموزشی :

وب سایت آرمانی با افتخار پاسخگوی سوالات درسی شما خواهد بود و کاربرانی که دارای دوره فعال هستند از پشتیبانی کامل آموزشی و فنی دوره مربوطه خود برخوردار خواهند بود .

در نظر داشته باشید به دلیل حجم بالای پیغامهای مربوط به پشتیبانی و تعهد مجموعه به ارایه بهترین خدمات در کوتاهترین زمان ممکن است پیغام هایی از دسته های زیر مورد بررسی و پاسخ قرار نگیرند :

 1. سوالات درسی خارج از موضوع درسی خاص یا دوره ثبت نام شده
 2. سوالاتی که بسیار کلی بوده و خود به تنهایی نیاز به آموزش منسجم دارند .
 3. انجام ترجمه و یا تصحیح جملات نوشته شده و ارسال شده توسط کاربران خارج از تکالیف مشخص شده آرمانی . سرویس تصحیح در دل تکالیف دوره ها وجود دارد که مربوط به جمله های داخل بخش تکالیف می باشد، تصحیح نوشته های خارج از آن چهارچوب جزو وظایف مرکز نمی باشد .
 4. مانند هر متد آموزش زبان دیگر استفاده از دیکشنری مناسب در کنار مطالعه دوره ها توصیه می گردد. بنابراین از طرح سوالاتی از جمله درخواست معنی لغت یا اصطلاح که به راحتی در دیکشنری یافت می شود، لطفاً خودداری نمایید .
 5. طرح سوالات فنی خارج از حیطه پنل یا وب سایت مرکز از جمله نحوه کار با کامپیوتر، نحوه کار با مرورگر، نحوه دانلود فایل، نحوه ضبط و ارسال فایل صوتی و … انجام نخواهد شد.
 6. پشتیبانی کامل در ویدئوهای آموزشی متعدد در مورد مسایل فنی مربوط به پنل کاربری در سایت موجود و همچنین تیم آرمانی همواره آماده پاسخگویی به شما در حیطه مسائل فنی مربوط به پنل کاربری می باشد .
 7. ساعت پشتیبانی تلفنی بین 9 تا 15 بین روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد. در خارج از این ساعات تیم پشتیبانی آرمانی در اسرع وقت پاسخگوی شما از طریق سیستم ticketing می باشد .
 8. پاسخگویی معمولا سریع انجام میشود اما در بعضی از موارد خاص ممکن است تا 48 ساعت کاری به طول بیانجامد .
فرایند فروش:
 1. هر کاربر فقط از یک کد تخفیف در هنگام خرید می تواند استفاده کند .
 2. در هنگام فروش ویژه کدهای تخفیف و معرف دیگر علاوه بر تخفیف اصلی قابل استفاده نخواهند بود .
 3. زمان و طول مدت فروش های ویژه مشخص نمی باشد در صورت اعلام فروش ویژه تخفیف ها به هیچ وجه شامل کاربرانی که قبل از شروع فروش ویژه یا بعد از اتمام آن خرید انجام دادهاند تعلق نخواهد گرفت .
 4. همچنین کاربرانی که در هنگام خرید از کد معرف یا کد تخفیف و یا هرگونه کوپن تخفیف استفاده نکردهاند و خرید را انجام دادهاند، بعد از اتمام فرایند خرید امکان اعمال کد تخفیف یا کد فروش ویژه را نخواهند داشت.
کلاب مشتریان آرمانی:
 1. – کلوپ مشتریان آرمانی برای ایجاد انگیزه بیشتر در کاربران برای مطالعه بیشتر یا دعوت از دوستان برای استفاده از خدمات آرمانی می باشد. در صورت مشاهده هر گونه عملکرد مشکوک از سمت کاربران (تلاش برای تخریب یا ایجاد تغییر در ساز و کار نرم افزاری سیستم، دعوت از از اشخاصی که شخص حقیقی واقعی نبوده و هویت آنها صرفا برای خلق اکانت در سامانه خلق شده است، تلاش برای اخذ امتیاز بدون مطالعه واقعی مثلا با تکمیل دوره ها بدون مطالعه آنها که فقط با زدن نکست و در مدتی کوتاه صورت می گیرد و یا هر روش کسب امتیاز دیگر که مغایر با معرفی اشخاص واقعی یا مطالعه عرف و منطقی دوره هاست) مرکز حق غیر فعال نمودن دایمی اکانت درسی کاربر بدون بازگشت وجه، محروم کردن کاربر از کلاب آرمانی یا پیگیری قانونی را محفوظ می دارد. فعالیت های درسی سامانه هر کدام تایم عرف و معقولی برای تکمیل دارند و اتمام فعالیت ها در تایمی که به طرز قابل توجهی کمتر از تایم معقول است ( به تشخیص مجموعه آرمانی) مصداق روشهای غیر قانونی برای جمع آوری امتیاز است.
 2. مرکز آرمانی تمام تلاش خود را برای حفظ و بهبود خدمات این سرویس و ارایه بهترین هدیه ها به کاربران در پیش خواهد گرفت. ولی لازم به ذکر است، این سرویس “صرفا” برای ایجاد انگیزه بیشتر برای حس رقابت و اشتیاق بیشتر در میان کاربران مجموعه ایجاد شده است و خدمات این بخش جزو وظایف این مرکز در قبال هزینه واریزی کاربران برای ثبت نام در دوره های آنلاین نمی باشد. بنابراین وبسایت آرمانی هیچ گونه مسوولیتی در صورت قطعی موقت یا دایمی این سرویس ندارد. همچنین این مرکز این حق را محفوظ می دارد که قواعد و ضریبهای این سرویس را در هر لحظه تغییر دهد و یا شخص یا اشخاصی را بدون اخطار قبلی یا ارایه دلیل از این سرویس محروم نماید. کردیت موجود در اکانت کاربران صرفا هدیه مجموعه آرمانی برای ایجاد انگیزه بیشتر است و مرکز حق ایجاد هر تغییری در قواعد این کردیت را برای خود محفوظ می دارد.
تصحیح رایتینگ :
 1. تصحیح رایتینگ ممکن است تا 4 روز کاری به تقویم استرالیا طول بکشد. در صورت بیشتر شدن این مدت و عدم دریافت تصحیح در صورت درخواست کاربر مبلغ مربوطه مسترد خواهد شد. البته مدت مربوطه معمولا بسیار کوتاه تر و سریع تر می باشد .
 2. نمره های داده شده در تصحیح رایتینگ توسط کارشناسان خبره مجموعه داده می شود این نمره ها صرفا به منظور ارزیابی بهتر کاربر بوده و هیچ مسئولیتی را به عهده مرکز زبان آرمانی قرار نمیدهد . نمره دهی رسمی صرفا از طریق مراکز رسمی برگزاری آزمون آیلتس در آزمون های رسمی آیلتس ارائه میشوند .
 3. حجم و جنس پاسخ ها مشابه نمونه های موجود در وب سایت می باشد. ارائه بازخورد بیشتر به درخواست کاربر معمولا مقدور نبوده و فقط در صورت پذیرفتن مصحح مربوطه قابل انجام است .
 4. لطفاً به دستورالعمل نحوه ارسال رایتینگ ها دقت کنید تا در امر تصحیح و ارائه بازخورد تاخیر به وجود نیاید .
 5. اگر به هر نحوی از سمت مجموعه محرز شود رایتینگ ارسالی از سمت کاربر توسط خود وی نوشته نشده و توسط شخص ثانویه نوشته شده یا از منبعی کپی شده است، مرکز این حق را محفوظ می دارد که اکانت مذکور را مسدود تماید و همچنین در این صورت هیچ بخشی از مبلغ پرداخت شده برای این سرویس در لحظه ثبت نام هم مرجوع داده نخواهد شد.
وبینارها :
 1. ویدئوی وبینار ها در اختیار کاربران (حتی در صورت ثبت نام و غیبت در وبینار به هر دلیلی) قرار نخواهد گرفت .
 2. در صورت ثبت نام در وبینار و عدم شرکت به هر دلیلی هزینه ثبت نام مسترد نخواهد شد .
 3. در صورت کنسل شدن یک وبینار و یا قطع شدن ناگهانی از سمت مرکز آرمانی تاریخ جایگزین برای وبینار معرفی خواهد شد. اگر تاریخ جدید برای کاربر مناسب نباشد کل هزینه به کاربر مسترد شد خواهد شد .
 4. اعلام مناسب نبودن تاریخ باید تا حداکثر 24 ساعت مانده به تاریخ تعیین شده و جدید به مرکز اعلام گردد .
 5. وبینار از یک سورس مشخص برای تمام کاربران ارائه می گردد بنابراین دسترسی بدون مشکل ( از نظر صدا و تصویر) اکثر کاربران در طول وبینار نشانه سالم بودن ساختار وبینار از لحاظ فنی خواهد بود . بنابراین درصورت انجام گرفتن بدون مشکل وبینار هرگونه ایراد کاربر خاص (قطع و وصل، نداشتن صدا یا تصویر، وصل نشدن به وبینار و …) منحصراً از سمت کاربر بوده و هزینه مسترد نخواهد شد و ویدئوی ضبط شده نیز در اختیار کاربر قرار نخواهد گرفت . البته کاربر از کمک و پشتیبانی مرکز برای رفع مشکل بهره مند خواهد بود. ولی در صورت برگزاری سالم وبینار برای دیگر کاربران کاربر وبینار مربوطه را از دست خواهد داد.
 6. در صورت وجود اختلال(به نحوی که انجام آموزش را دشوار نماید) برای تمام کاربران، طبعاً ایراد از ساختار وبینار آرمانی بوده و تاریخ جدید برای جلسه تعیین خواهد گردید. در صورت مناسب نبودن تاریخ و اعلام آن توسط کاربر ( تا حداکثر 24 ساعت مانده به تاریخ تعیین شده و جدید) کل هزینه وبینار به کاربر مسترد خواهد شد .
دانلود توافقنامه

تماس تلفنی

پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

۰۲۱-۴۴۶۷۵۹۱۲

پشتیبانی آنلاین

گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان از طریق چت

ارتباط با پشتیبانی

ارسال ایمیل

پشتیبانی موارد آموزشی

info@armanienglish.com

مشاورهٔ رایگان تلفنی

راهنمایی شخصی برای شروع و پیشرفت آموزشی

فرم دریافت مشاوره

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.