پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

آزمون ماک آیلتسMock IELTS Tests

برای آمادگی و سنجش بهتر خودت!

آزمون‌های ماک آیلتس کامپیوتری آرمانی بهترین فرصت برای محک سطح زبان شما و نمره حدودی شما در آیلتس و همچنین آشنایی کامل با فضای آزمون کامپیوتری آیلتس هست. فضای این آزمون‌ها کاملا شبیه آزمون اصلی آیلتس کامپیوتری هست و بنابراین شما کاملا با فضای آزمون IELTS کامپیوتری آشنا میشید.

آزمون‌های ماک آیلتس کامپیوتری آرمانی

سوال‌های استاندارد دیده نشده به همراه تحلیل دقیق و تشریحی

آزمون‌های ماک کامپیوتری کتب IELTS کمبریج

بهترین تمرین برای آشنایی با فضای اصلی IELTS کامپیوتری

ماک کامپیوتری تستهای IELTS کتب کمبریج

شبیه سازی کامل آزمونهای تست کتاب‌های Cambridge IELTS در فضای کامپیوتری با تحلیل صوتی تک تک سوالات! آزمونهای کتاب‌های کمبریج رو در فضای واقعی آزمون کامپیوتری تمرین کنید و بازدهی یادگیریتون رو با پاسخهای تحلیلی سوالات چند برابر کنید!

ویژگی‌های اصلی این آزمون‌ها

با تحلیل صوتی تمام سوالات

فضای کاربری کاملا مشابه آزمون اصلی آیلتس کامپیوتری

an image of Iman Mafi

شبیه‌سازی آزمون اصلی

فضای کاربری کاملا مشابه آزمون اصلی آیلتس کامپیوتری

بهترین آماده سازی

تمرین کتب کمبریج در فضای واقعی آزمون

کارنامه تحلیلی

دریافت کارنامه تحلیلی دقیق به همراه جزییات عملکرد

ثبت نتایج در پنل کاربری

بایگانی کامل گزارش عملکرد شما در آزمونهای مختلف در اکانت کاربری

قابل دسترس در هر زمان

امکان شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس در زمان دلخواه شما

تحلیل مهارت writing

ارائه تصحیح و تحلیل دقیق برای writing شما

cover of Cambridge IELTS 19 Academic
cover of Cambridge IELTS 18 Academic
cover of Cambridge IELTS 17 Academicبه‌زودی
cover of Cambridge IELTS 16 Academicبه‌زودی
cover of Cambridge IELTS 15 Academicبه‌زودی
cover of Cambridge IELTS 14 Academicبه‌زودی
cover of Cambridge IELTS 13 Academicبه‌زودی
cover of Cambridge IELTS 12 Academicبه‌زودی
🤔

سطح زبانت رو نمی‌دونی؟

تنها در چند دقیقه و به‌صورت آنلاین سطح زبان انگلیسیت رو تعیین کن.

رایگان و بدون نیاز به ثبت‌نام

از آرمانی بپرس

سؤالات متداول

Services

سرویس‌های آرمانی

دیگر سرویس‌های رایگان آرمانی

تماس تلفنی

پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

۰۲۱-۴۴۶۷۵۹۱۲

پشتیبانی آنلاین

گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان از طریق چت

ارتباط با پشتیبانی

ارسال ایمیل

پشتیبانی موارد آموزشی

info@armanienglish.com

مشاورهٔ رایگان تلفنی

راهنمایی شخصی برای شروع و پیشرفت آموزشی

فرم دریافت مشاوره

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.آزمون ماک آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS) از جمله معتبرترین و مهم‌ترین آزمون‌های موجود در سطح جهان است. اغلب موسسات آموزشی و شرکت‌ها از این آزمون به عنوان یک معیار سنجش مهارت‌های زبان انگلیسی استفاده می‌کنند. شما عزیزان جهت اخذ ویزای اغلب کشورهای انگلیسی زبان به مدرک آیلتس نیاز خواهید داشت. همانطور که می‌دانید قبل از هر امتحان لازم است تا خود را محک بزنید و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسید.

آزمون Mock آنلاین آیلتس این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با آمادگی بالاتری در آزمون اصلی شرکت کنید. این آزمون دقیقاً مشابه آزمون آیلتس برگزار می‌شود و نمره آن نیز با نمره آیلتس شما چندان تفاوتی نخواهد داشت. در ادامه به بررسی آزمون ماک آنلاین آیلتس آرمانی خواهیم پرداخت. بنابراین با ما همراه باشید تا بتوانید از مزایای آزمون ماک آیلتس آگاه‌تر شوید.

آزمون ماک آنلاین آیلتس آرمانی

آزمون ماک آنلاین آیلتس از یک سری مزایای بی‌نظیر برخوردار است. در ادامه قصد داریم مهمترین مزایای آن را برای شما توضیح دهیم:

  • تجربه واقعی آزمون آیلتس
  • ارزیابی دقیق مهارت‌ها
  • دسترسی راحت و آسان
  • تحلیل تخصصی آزمون
  • افزایش میزان اعتماد به نفس
  • مقرون به صرفه بودن
  • ارتقای مهارت‌های زبانی

تجربه واقعی آزمون آیلتس

از جمله مهم‌ترین مزایای شرکت در آزمون‌های ماک آنلاین آیلتس این است که شرکت کنندگان می‌توانند تجربه واقعی از آزمون اصلی آیلتس را به دست آورند چرا که این آزمون‌ها ساختار مشابهی، چه از نظر زمانبندی و نوع سوالات با آزمون اصلی آیلتس دارند.

بنابراین شما می‌توانید با شرکت در آزمون‌ ماک آیلتس و کسب تجربه انجام این آزمون حضوری، میزان استرس خود را تا حد زیادی کاهش دهید و با تسلط بسیار بیشتری در آزمون اصلی شرکت کنید. برای اینکه بتوانید به نمره‌های بسیار خوبی دست یابید بهتر است چندین بار در آزمون ماک آیلتس شرکت کنید.

مدیریت زمان

با چندین بار شرکت کردن در آزمون ماک آیلتس نسبت به سوال‌های آزمون تسلط بالاتری به دست خواهید آورد و می‌توانید مدت زمان آزمون آیلتس، که حدود دو ساعت و ۳۰ دقیقه است را به خوبی مدیریت کنید.

ارزیابی دقیق مهارت‌ها

شما می‌توانید با شرکت در آزمون ماک آنلاین، مهارت‌های خود را در بخش‌های خواندنی، شنیداری، نوشتاری و بخش گفتاری افزایش دهید. با شرکت در آزمون ماک می‌توانید علاوه بر اینکه از نقاط قوت خود مطلع شوید، و آنها را تقویت کنید؛ نقاط ضعف خود را نیز بشناسید و در جهت برطرف کردن این نقاط قدم بردارید.

دسترسی آسان و راحت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، آزمون‌های ماک آنلاین آیلتس در دسترس هستند. دیگر نیازی نیست از منزل خود خارج شوید تا به محل برگزاری آزمون ماک آیلتس برسید! شما می‌توانید در هر زمان که تمایل داشتید و از هر کجای دنیا که هستید در این آزمون‌ها شرکت کنید.

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند و دسترسی به مراکز برگزار کننده آزمون حضوری دارند می‌توانند به آزمون‌های ماک آنلاین آیلتس مراجعه کنند. موسسه آموزش زبان انگلیسی آرمانی با ارائه کارنامه دقیق و تحلیل شده شما می‌تواند تاثیر زیادی در پیشرفت زبان انگلیسی شما داشته باشد.

تحلیل تخصصی آزمون

از دیگر مزایای آزمون ماک آنلاین آیلتس، می‌توانیم به تحلیل تخصصی این آزمون نیز اشاره کنیم. در اغلب آزمون‌های ماک آیلتس، تحلیل تخصصی آزمون به شما ارائه نخواهد شد و تنها می‌توانید نمرات نهایی خود را مشاهده کنید. در حالی که موسسه آرمان، با ارائه تحلیل تخصصی آزمون شما به برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت شما کمک می‌کند.

افزایش میزان اعتماد به نفس

افرادی که در دفعات بسیار زیاد در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند می‌توانند اعتماد به نفس بیشتری نسبت به سایر رقبای خود داشته باشند. آزمون‌های ماک آیلتس از نظر ساختار و نوع سوالات، کاملاً مشابه آزمون آیلتس اصلی است.

به همین علت است که شما می‌توانید با شرکت در این آزمون‌ها و افزایش مهارت خود نسبت به سوالات، میزان اعتماد به نفس خود را نیز افزایش دهید. داشتن اعتماد به نفس بالا به شما کمک خواهد کرد تا در بخش گفتاری یا مصاحبه آیلتس بالاترین نمره ممکن را کسب کنید.

مقرون به صرفه بودن

آزمون‌های ماک آنلاین آیلتس نسبت به آزمون‌های حضوری هزینه بسیار کمتری دارند. یکی از موسساتی که هزینه بسیار معقول و مقرون به صرفه‌ای را برای آزمون آنلاین ماک آیلتس در نظر گرفته است؛ موسسه آرمانی است. شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار کمتر نسبت به آزمون‌های حضوری، در آزمون‌های آنلاین شرکت کنید و علاوه بر نمرات و نتیجه خود یک تحلیل بسیار تخصصی را نیز در خصوص آزمون خود دریافت نمایید.

سامانه آزمون ماک آیلتس آرمانی متشکل از دو نوع آزمون است، آزمون‌های ماک کامپیوتری اختصاصی آرمانی و آزمون‌های ماک کامپیوتری سری کتاب‌های کمبریج (Cambridge IELTS) که برای اولین بار در ایران از آن‌ها رونمایی شده. نیمی از آزمون‌های کتاب‌های کمبریج برای عموم و نیمی از اون‌ها برای دانشجویان دوره‌های آرمانی به‌صورت آنلاین و رایگان در دسترس هستن.

ارتقای مهارت‌های زبان انگلیسی

در صورتی که در آزمون‌های آزمایشی آیلتس کامپیوتری شرکت کنید، می‌توانید تسلط زبانی خود را مهارت‌های لیسنینگ (Listening)، رایتینگ (Writing) و ریدینگ (Reading) به طرز شگفت‌انگیزی ارتقا دهید و به نمره بالاتری در آیلتس دست یابید.

سایت های برگزارکننده آزمون آنلاین ماک آیلتس کامپیوتری

سایت‌های زیادی در دنیا وجود دارند که آزمون ماک آیلتس را به صورت آنلاین برگزار می‌کنند. از جمله معروف‌ترین این سایت‌ها می‌توانیم به سایت چینی Papain اشاره کنیم. بیایید با نگاهی دقیق‌تر آزمون ماک این سایت چینی را با سامانه ماک آیلتس کامپیوتری آرمانی مقایسه کنیم.

ویژگی‌های ماک آیلتس سایت چیینی Papain

سایت چیینی Papain، هر ساله آزمون‌های ماک آیلتس را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. با وجود این عضویت و کسب یک اکانت کاربری در این سایت چندان راحت نبوده و نیازمند نامه‌نگاری‌های زیادیست. همچنین این سایت برای کاربران چینی طراحی شده و از زبان انگلیسی پشتیبانی نمی کند.

همونطور که اشاره شد، فرآیند برقراری ارتباط با پشتیبانی این سایت بسیار سخت و طاقت فرساست و ساخت اکانت با مشقات بسیاری همراه است. این سایت آزمون‌های شما را تحلیل و بررسی نخواهد کرد، بلکه تنها نتایج نهایی را به شما اعلام می‌کند. بنابراین نمی‌توانید از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوید و به تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف خود بپردازید.

ویژگی های ماک آیلتس موسسه آرمانی

موسسه زبان آرمانی همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات آموزشی در بستری مناسب به شما زبان‌آموزان عزیز در به دست آوردن نمره دلخواه آیلتس (IELTS) کمک بکند.

سامانه ماک آیلتس کامپیوتری آرمانی، با ارائه تحلیل دقیق سوالات و کارنامه‌ای دقیق از عملکرد شما، به شما کمک می‌کند تا مسیر پیشرفت مشخص و دقیق‌تری داشته باشید و به نتیحه دلخواه آزمون خودتون نزدیک‌‌تر بشین.

یکی از امکانات بی‌نظیر سامانه ماک کامپیوتری آرمانی، ارائه تحلیل صوتی و کاملا تخصصی برای تک تک سوالات آزمون است. شما می‌توانید تا هربار که بخواهید از این تحلیل‌ها استفاده کرده و هر سوال را بررسی کنید.

فضای ارائه شده در آزمون‌های موسسهٔ آرمانی کاملاً مشابه فضای آزمون اصلی آیلتس (IELTS) است. بنابراین با شرکت در این آزمون‌های آنلاین می‌توانید با شرایط و جو آزمون آیلتس نیز بیشتر آشنا شده، استرس کمتری در جلسه آزمون اصلی تحمل کرده و مهارت مدیریت زمان خودتون رو بهبود بدین.

هر یک از شما شرکت کنندگان عزیز قادر است تا یک اکانت مخصوص به خود را در پنل کاربران این موسسه داشته باشد و با ورود به اکانت خود، نمرات آزمون‌های ماک خودت را به صورت بایگانی شده مشاهده کند.