پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

WritingieltsIeltselementaryidea developmentWritingسطح ۴ تا ۵.۵ آیلتس

Longman Academic Writing Series 1

شناسنامه کتاب: سطح هدف:  سطح upper intermediate   به بالا نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان یا مکمل برای کلاس مهارت هدف: مهارت رایتینگ آکادمیک مخاطب هدف: تمام کسانی که قصد دارند مهارت رایتینگ خود را بصورت جدی تقویت کنند.  
cover of Longman Academic Writing Series 1

معرفی کتاب

Longman Academic Writing Series 1

Longman Academic

Writing Series One

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   از صفر تا صد رایتینگ های آکادمیک! کتاب شماره یک تاکید روی جمله نویسی صحیح دارد. سری کتاب های Longman Academic Writing Series شامل پنج جلد می باشد که کاملا طبقه بنده شده مفاهیم نوشته های آکادمیک را درحالت های مختلف به زبان آموزان آموزش می دهد. در صورتی که به نمره های بالا در بخش رایتینگ آزمون های بین المللی نیاز دارید، این کتاب بدون شک بهترین کمک کننده به شما خواهد بود. از بارزترین ویژگی های این سری آموزش قدم به قدم مفاهیم Writing می باشد.  به این معنی که شما از جمله نویسی صحیح شروع می کنید و تا سطح مقاله های بین المللی ISI پیش می روید. به جرات می توان گفت این سری پنج جلدی یکی از جامع ترین منابع آموزش writing تا به امروز می باشد. این مجموعه را می توان بصورت self-study و یا در کلاس درس مطالعه کرد. اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس ، تافل و یا GRE را دارید کافیست تا جلد چهارم این کتاب پیش بروید. زیرا جلد پنجم برای نگارش مقاله های بین المللی است. کتاب شماره 1 با نام Sentences to paragraphs می باشد و اولین جلد از این مجموعه است.   نام سطح های مختلف: سطح یک: از جمله نویسی به پاراگراف نویسی سطح دو: پاراگراف نویسی سطح سه: از پاراگراف نویسی به نوشتن انشا (essay) سطح چهار: نوشتن انشا (essay) سطح پنج: از انشا به مقاله های تحقیقاتی   ویژگی های این سری:
  • رویکرد قدم به قدم به دانشجویان کمک می کند که رایتینگ هایی منظم، توسعه یافته و با ساختاری صحیح بنویسند که پایه و اساس تمام دوره های آموزشی آکادمیک است.
  • مدل های واقع بینانه رایتینگی نویسندگان را راهنمایی خواهد کرد که توضیحاتی شفاف و حمایت شده توسط مثال های مناسب را نگارش کنند که در توضیح مسایل دشوار درسی آن ها را یاری خواهد کرد.
  • تمارین گسترده دانشجویان را راهنمایی خواهد کرد که با دقت و اعتماد به نفس کار خود را انجام دهند.
  • تمارین زمان دار به دانشجویان کمک می کند که در امتحانات بسیار موفق تر و با برنامه تر عمل کنند.
  • بخش های تعاملی به دانشجویان کمک می کند که از زبان آموزان دیگر بازخورد بگیرند و نوشته خود را بهبود ببخشند.

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.