پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

Writingbusinesselementary

Inside Writing Intro

شناسنامه کتاب: سطح هدف:  سطح elementary  به بالا نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان یا مکمل برای کلاس مهارت هدف: تقویت مهارت رایتینگ مخاطب هدف: کسانی که تمایل دارند نویسنده های بهتری باشند. هم در دانشگاه و هم در آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
cover of Inside Writing Intro

معرفی کتاب

Inside Writing Intro

Inside Writing Intro

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   کتابی مناسب برای کسانی که در رایتینگ تازه کار هستند در سطح elementary و می خواهند به صورت آکادمیک کار را شروع کنند. کتاب Inside Writing intro تالیف شده برای زبان آموزانی با سطح elementary  می باشد که می خواهند وارد دنیای رایتینگ آکادمیک بشوند. این کتاب نحوه درست استفاده کردن از لغات آکادمیک را بصورت بسیار روان و جذاب آموزش می دهد. این مجموعه شامل پنج جلد می باشد.که از سطح elementary  تا سطح advanced را پوشش می دهد. این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه برای کاربرد های متفاوت رایتینگ بنویسید. به عنوان مثال مقاله های روزنامه، persuasive essay ها، خلاصه نویسی ها و ... .  این رویکرد به زبان آموزان اجاره می دهد برای کارکرد های متفاوت نگارش بهتری داشته باشند. تکنیک های نگارشی مثل آنالیز مخاطب، فراهم کردن قلاب برای جذب توجه مخاطب و استفاده از تن صحیح نگارشی زبان آموزان را برای نوشتن متن های آکادمیک آماده می کنند. بخش های گرامر و لغت نیز اطمینان بخش نتیجه ایی رضایت بخش از سمت زبان آموزان خواهد بود.   ویژگی های این کتاب:
  • تمرکز ویژه روی آموزش صحیح ساختار های نگارشی بصورت قدم به قدم از جمله به پاراگراف، تا بتوانید به نویسندگانی مستقل و توانا تبدیل شوید.
  • نمومه رایتینگ هایی با سبک های متفاوت به شما این امکان را می دهد که کاملا درک کنید بخش های مختلف یک نوشته چگونه باعث انتقال پیام می شوند.
  • رویکرد موضوع محور به زبان آموزان این امکان را می دهد که برای مخاطبین متفاوت بتوانند رایتینگ بنویسند.
  • یادگیری تمام لغات لیست معروف Academic Word List بصورت سیستمی با استفاده از تمارین هدف دار و موثر
  • مثال هایی از Corpus آکسفورد برای آموزش جمله نویسی صحیح و طبیعی
  • تمرین هایی گرامری برای تقویت مهارت رایتینگ

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.