پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

VocabularyIeltselementaryielts oneintermediateسطح ۴ تا ۵.۵ آیلتسVocabularyسطح ۵.۵ تا ۷ آیلتس

Oxford Word Skills Basic

شناسنامه کتاب: سطح هدف: زبان آموزان سطح elementary نوع کتاب: بصورت خود خوان یا بصورت مکمل در کنار کلاس درسی مهارت هدف: تقویت دایره واژگان مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت زبان و یا شرکت در آزمون آیلتس یا تافل را دارند.  
cover of Oxford Word Skills Basic

معرفی کتاب

Oxford Word Skills Basic

Oxford Word Skills Basic

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین کتاب های تدریس لغت در دنیا در سطح ابتدایی سری کتاب های Oxford Word Skills یکی از کتاب های بسیار پرطرفدار برای یادگیری و تمرین لغات جدید است که در سه جلد ارایه می شود. جلد اول برای سطح A1 و A2 یا تاpre intermediate . جلد دوم سطح B1 و B2 هستند و جلد آخر برای زبانی آموزانی با سطح C1 و C2 یا همان Advnaced می باشد. در هر سطح بیش از 2000لغت جدید آموزش داده می شود که می توان بصورت خودخوان یا در کلاس از آن استفاده کرد. هر کتاب شامل 80 درس آموزش لغت و تمرین آن می باشد. هر درس بسته به موضوع بین یک تا سه صفحه است. تعداد لغت های جدید در هر درس برای زبان آموزان قابل مدیریت است و تمرین های این لغات بلافاصله بعد از آموزش آن ها موجود است. تمام لغات بصورت موضوعی دسته بنده شده اند که این امر کمک شایانی به یادگیری موثر تر آن ها می کند. همچنین مجموعه ایی از درس ها با هم تشکیل یک موضوع کلی تر را می دهند. بعد از مطالعه چند درس قسمت review گنجانده شده است که زبان آموزان فرصت تکرار و تمرین بیشتری داشته باشند. هر سطح از کتاب شامل موضوعات متنوعی است و ممکن است موضوعات در سطوح بالاتر اما با لغاتی  پیشرفته مجدد دیده شود.    بخش انتهایی کتاب شامل موارد زیر است:
  • جدول های آموزش لغت
  • پاسخ تمامی تمرین های داخل کتاب
  • لیستی از تمام لغاتی که در کتاب آموزش داده شده است همراه با تلفظ آن ها
  این کتاب ها منبعی بسیار مناسب برای داوطلبین آزمون آیلتس و تافل می باشند که بتوانند دایره لغات خود را افزایش دهند.   در این کتاب ها چه لغاتی آموزش داده می شود؟ تاکید ویژه انتشارات آکسفورد در این کتاب ها آموزش لغات پرکاربرد که بصورت روزانه استفاده می شوند بوده است، اما از لغات مهمی که در روزنامه ها، تبلیغات و مجلات نیز غافل نشده است. لغاتی در موضوع money, health, relationships و .... همچنین عبارات و اصطلاحات پر کاربرد در زندگی روزمره برای برقراری ارتباط نیز موجود است. مثل عباراتی برای بیان نظر، قرار گذاشتن، وقت گرفتن و ..... با مطالعه این کتاب بصورت خودکاربا لغاتی که در لیست معروف 3000 لغت آکسفورد موجود هستند آشنا می شوید. این لیست توسط متخصصان زبان در دانشگاه آکسفورد تهیه شده است که مطالعه آن به زبان آموزان به شدت توصیه شده است.

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.