پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

Readingintermediate

Read This Three

شناسنامه کتاب سطح هدف:  سطح  intermediate نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان یا مکمل برای کلاس مهارت هدف: مهارت ریدینگ مخاطب هدف: تمام کسانی که قصد دارند مهارت ریدینگ خود را تقویت کنند.  
cover of Read This Three

معرفی کتاب

Read This Three

Read This! Three

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجو هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   یکی از کتاب های معتبر تقویت ریدینگ از انتشارات کمبریج در سطح intermediate کتاب Read This!  مجموعه ایی چهار جلدی برای زبان آموزان بزرگسال و جوان است که آن ها را از سطح high beginner به سطح intermediate  هدایت می کند.   این کتاب با فراهم کردن متون جذاب، آموزنده، غنی از لغات کاربردی و پرتکرار مهارت ریدینگ زبان آموزان را افزایش می دهد. متون ریدینگ همگی با سبک نگارش narrative  نوشته شده اند که این کار باعث جذابیت بیشتر و غهم راحت تر مطالب برای زبان آموزان می شود.   این سری کتاب برای زبان آموزانی که در آینده قرار است متون سطح بالاتر و آکادمیک را مطالعه کنند حکم پایه و پشتوانه ایی مناسب را دارد. همچنین افرادی که قرار است از زبان انگلیسی به صورت روزانه استفاده کنند این کتاب را بسیار روان و مفید خواند یافت. زبان آموزان همچنین می توانند از فایل های صوتی این کتاب نهایت بهره را ببرند و با تلفظ لغات جدید نیز آشنا شوند.   ویژگی های کلیدی این کتاب:
  • مناسب برای زبان آموزانی که تمایل به شروع تقویت ریدینگ خود از سطح پایین دارند.
  • ریدینگ های موضوع محور که به شما کمک می کند بتوانید چندین لغت را همزمان بیاموزید
  • پیشبینی، با درک مطلب صحیح و استفاده از جملات قبلی و بعدی، لغتی که معنی آن را نمی دانید حدس بزنید.
  • متون بسیار جذاب از افراد موفق و جالب که به طور غیر مستقیم به موضوعات آکادمیک مرتبط هستند.
  • روند درسی بسیار ساده برای یادگیری بصورت خود آموز که از سردرگمی زبان آموز جلوگیری میکند و شامل pre-reading، reading، post reading می باشد.
  • تمرکز قوی بر روی یادگیری لغات جدید که در هر درس دیده می شود. از جمله لغات موضوع محور مثل job, education و ....

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.