پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

academic modulegeneral moduleIeltsPractice tests

Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

شناسنامه کتاب: سطح هدف:  سطح upper intermediate   به بالا نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان یا مکمل برای کلاس مهارت هدف: تست و تمرین هر چهار مهارت آیلتس مخاطب هدف: تمام کسانی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند.
cover of Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

معرفی کتاب

Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

Kaplan IELTS Premier

with 8 Practice Tests

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   کتابی جدید و بروز (2016) با ۶ آزمون شبیه سازی شده آکادمیک و ۲ آزمون جنرال کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests با ارائه تمارین و نمونه سوالات مشابه آزمون آیلتس به شرح دقیق  نکته ها و راهکارهای تست زنی آزمون آیلتس درهر چهار مهارت  می پردازد. همچنین کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests حاوی 8 آزمون کامل و استاندارد و به روز (۲۰۱۶)  آیلتس جهت آمادگی پیدا کردن برای آزمون می باشد: ۶ آزمون شبیه سازی شده آکادمیک و ۲ آزمون جنرال.   این کتاب شامل بخش های زیر می باشد:
  • دستورالعمل های دقیق و کاربردی برای هر چهار مهارت listening, reading, writing, speaking و آشنا شدن با آزمون و مهارت های موفقیت در آن
  • متد های موثر و کاربردی Kaplan برای انواع مختلف سوالات موجود در آزمون آیلتس
  • هشت آزمون کلی آیلتس که دو عدد از آن ها برای ماژول جنرال هستند.
قبل از شروع برای مطالعه پیشنهاد می شود برنامه مطالعاتی دقیقی داشته باشید تا بتوانید زمان خود را مدیریت کنید. ابتدا با یک آزمون شبیه ساز آیلتس شروع کنید تا از نقاط ضعف و قدرت خود آگاه شوید. سپس با توجه به نتیجه این آزمون مطالعه خود را شروع کنید. سعی کنید حتما در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ از یک متخصص بازخورد بگیرید تا اطمینان پیدا کنید که در مسیر درستی قدم بر می دارید. استفاده از کتاب های نمونه سوالات آزمون می تواند کمک بسیار زیادی به روند یادگیری شما بکند، اگر به درستی از آن ها استفاده کنید! بهتر است ابتدا با کتاب های آموزشی دیگر با آزمون آیلتس آشنا شوید و به تقویت مهارت های مختلف خود از جمله ریدینگ، لغت و... کنید و سپس چند ماه مانده به امتحان جهت محک زدن خود شروع به تست زنی کنید. به عبارت دیگر تا آماده نیستید این کتاب ها را هدر ندهید! این قضیه مخصوصا برای کتاب های نمونه سوال کمبریج صدق می کند. بخش پاسخنامه بسیار کامل و شامل پاسخ تمام قسمت های کتاب است. همچنین متن فایل های صوتی با قسمت های مشخص شده جواب نیز در انتهای کتاب موجود می باشد.

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.