پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

Ieltsspeakingessay writingWritingacademic modulePractice testsgeneral moduleidea developmentسطح ۷+ آیلتسسطح ۷+ آیلتسGrammarسطح آیلتس ۷+Listeningسطح ۷+ آیلتسReadingسطح ۷+ آیلتسVocabulary

Barron's IELTS

شناسنامه کتاب: سطح هدف: زبان آموزان سطح   intermediate  به بالا نوع کتاب: بصورت خود خوان و یا به عنوان کتاب اصلی در کلاس مهارت هدف: پوشش دهنده تمام مهارت های آیلتس مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و به دنبال نمره 7 آیلتس هستند.
cover of Barron's IELTS

معرفی کتاب

Barron's IELTS

Barron's IELTS

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   یک منبع همه چیز تمام و معتبر برای گرفتن نمره 7 به بالا! اتشارات بارونز یکی از پیشگامان تالیف کتب آمادگی آزمون در سرتاسر جهان می باشد. کتاب آمادگی آزمون آیلتس Barrons یکی از کتابهای فوق العاده کامل و جامع در زمینه آمادگی آزمون آیلتس است که توسط این ناشر معتبر و خوشنام منتشر شده است. این کتاب پوشش دهنده تمام مهارت های آیلتس می باشد و برای همین یکی از منابع ارزشمند و بسیار معتبر برای زبان آموزانی است که تمایل دارند بصورت خود خوان برای شرکت در آزمون آیلتس آمادگی کسب کنند. یکی از قسمت هایی که ارزش این کتاب را دوچندان می کند، آزمون های جامع آن هستند. این کتاب حاوی ۴ تست کامل آکادمیک و ۲ تست کامل جنرال می باشد که کاملا مشابه آزمون اصلی طراحی شدند و سطح آن ها مانند آزمون اصلی هستند و بسیار ارزشمند می باشند. این کتاب بیشتر مناسب کسانی می باشد که آشنایی کلی با آيلتس دارند و سطح زبانی آن ها متوسط به بالاست  زیرا سطح کتاب upper-intermediate به بالا می باشد. همچنین برای استفاده در کلاس نیز این کتاب منبعی بسیار معتبر است و می تواند به عنوان کتاب اصلی مورد استفاده قرار گیرد. در این کتاب مهارت های اصلی در آیلتس یعنی ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ هر کدام به صورت جداگانه تدریس شده اند و کاملا مجزا هستند. به همین دلیل اگر در قسمت خاصی دچار ضعف هستید می توانید به راحتی و بدون سردرگمی از این قسمت ها استفاده کنید. همچنین این امر تدریس این کتاب را آسان تر خواهد کرد و استاد کلاس می تواند در صورت صلاحدید بخشی از کتاب را به آسانی حذف کند.   ویژگی های این کتاب:
  • به دلیل سطح بالای کتاب ایده آل برای گرفتن نمره 7 آیلتس  به بالا می باشد.
  • آموزش تمام قسمت های آزمون آیلتس و نحوه برخورد با سوالات مختلف
  • آموزش تکنیک های تست زنی
  • متن تمام فایل های صوتی در کتاب موجود است.
  • حاوی 6 آزمون جامع آیلتس برای تمرین بیشتر

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.