پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

BusinessVocabulary

Market Leader Marketing

شناسنامه کتاب: سطح هدف:  سطح advanced نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان مهارت هدف: لغات تخصصی در کسب و کار و تجارت مخاطب هدف: تمام کسانی که به دنبال افزایش مهارت واژگان تخصصی خود هستند.  
cover of Market Leader Marketing

معرفی کتاب

Market Leader Marketing

Market Leader Marketing

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   آموزش زبان انگلیسی برای رشته بازاریابی سری کتاب های Market Leader یکی از پیشگامان آموزش زبان انگلیسی برای نیاز های کسب و کار و تجارت است. این کتاب ها سرشار از متن ها و لیسنینگ هایی از دنیای واقعی و مجلات معتبر مثل Financial Times هستند. این امر کمک می کند که تمام مطالب آموزش داده شده کاملا مرتبط با دنیای واقعی باشند. آموزش لغات و تقویت مهارت writing در حوزه بازار یابی وظیفه اصلی این کتاب است. این کتاب می تواند به صورت جداگانه و یا مکملی مناسب برای سری کتاب های Market Leader باشد. برای مطالعه بهینه این کتاب سطح زبانی شما بایستی حداقل upper intermediate  باشد.   این کتاب به 18 درس تقسیم بنده شده است. سرفصل ها عبارت اند از:
  • رضایت مندی مشتریان
  • گسترش در ابعاد بین المللی
  • تبلیغات
  • فروش آنلاین
  • برند ها
  • استراتژی های فروش و بازار یابی
  بیشتر زبان آموزان در یادگیری لغات دچار مشکل هستند. آن ها معمولا یک دفتر لغت دارند و لیستی بلند از تمام لغاتی که تا کنون در کلاس و کتاب دیده اند. و تنها کاری که انجام می دهند دوره و تکرار این کتاب است. اما زمانی که در حال صحبت به  زبان انگلیسی و یا نوشتن رایتینگ هستند نمی توانند از آن لغات استفاده کنند. یا آن را به خاطر نمی آورند و یا آن را اشتباه استفاده می کنند. لغات در ذهن زبان آموزان باید بصورت active فعال شود و نه passive، و این به این معنا است که دقیقا زمان صحبت، آن لغت را به یاد بیاورند و بدانند در جمله چگونه استفاده می شود. پس بهتر است به جای لغت حفظ کردن از روی لیست شروع به یادگیری واقعی لغات کنند.

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.