پاسخ‌گویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۵، خارج این ساعات از طریق ارسال ایمیل

BusinessIntermediateIntermediate

Market Leader Intermediate

شناسنامه کتاب: سطح هدف:  سطح intermediate نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان و تدریس در کلاس مهارت هدف: تمام مهارت ها لازم برای موفقیت در دنیای کسب و کار مخاطب هدف: دانشجویان رشته های مربوط به کسب و کار و مدیران  
cover of Market Leader Intermediate

معرفی کتاب

Market Leader Intermediate

Market Leader Intermediate

  مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد: کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی   مجموعه معتبر آموزش انگلیسی مرتبط با تجارت و بازرگانی در سطح intermediate و upper intermediate مجموعه کتاب های Market Leader   یک دوره آموزش انگلیسی در موضوع کسب و کار می باشد که با همکاری مجله معتبر Financial Times ، یکی از منابع معتبر اخبار دنیای کسب و کار، گردآوری و تالیف شده است. هر کتاب شامل دوازده درس می باشد که موضوع این درس ها برای تمام افراد حوزه کسب و کار جذاب است.   برخی از موضوعات اشاره شده شامل موارد زیر هستند: brands, travel, change, organization, advertising, money, cultures, human resources, international markets ,ethics, leadership, competition ویرایش سوم این مجموعه حاوی محتوای کاملا بروز رسانی شده، که نشان دهنده آخرین تغییرات دنیای کسب و کار هستند، می باشد. اگر شما دستی در کسب و کار و تجارت دارید، این کتاب ها کمک شایانی به افزایش توانایی ارتباط شما با دیگران به زبان انگلیسی خواهد کرد. و اگر شما دانشجوی دوره های مرتبط با کسب و کار هستید، این دوره به مهارت های ارتباطی شما کمک بسیاری خواهد کرد و دانش شما را در این حوزه افزایش خواهد داد. تمام کسانی که این دوره را به اتمام می رسانند خواهند توانست با اعتماد به نفس دو چندان به سمت موفقیت حرکت کنند و همچنین درهایی جدیدی به سوی پیشرفت برای خود باز کنند.   هر درس شامل چه قسمت هایی می شود؟
  • بخش vocabulary که لغات جدید هر درس را در آن یاد خواهید گرفت و شمارا قادر می سازد که تمرین های هر بخش را انجام دهید. این قسمت حاوی معنی لغات، و مثال هایی با آن ها است. همچنین در CD مجموعه تلفظ تمام این لغات موجود است.
  • بخش Reading، شما در این بخش یک مقاله کوتاه که از مجلات معتبر گرفته شده است را مطالعه خواهد کرد و در آن مهارت ریدینگ و درک مطلب خود را تقویت می کنید.
  • بخش Listening، در این قسمت مصاحبه هایی واقعی با افراد فعال در کسب و کار های مختلف را خواهید شنید وحتی می توانید مصاحبه های آنان را در DVD کتاب مشاهده کنید.
  • بخش Language Review، توضیح دهنده نکات گرامری و اشتباهات رایج زبان آموزان است و به شما کمک می کند به شیوه ایی طبیعی تر از زبان انگلیسی استفاده کنید.
  • بخش Skills، به شما مهارت های لازم برای ارتباط برقرار کردن را آموزش می دهد. مثل presentation ها، شرکت در جلسات و مذاکره کردن و ....
  • بخش Case Study، یکی از جذاب ترین بخش های کتاب می باشد که در آن یک مشکل کسب و کاری مطرح می شود و از جنبه های مختلف به بررسی آن پرداخته می شود.

عضو خبرنامه آرمانی شوید!

و از جشنواره‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آرمانی مطلع شوید.