Key Word For Fluency

Intermediate

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

گنجینه ایی از کلمات همنشین (Collocation) برای سطح متوسط

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف:  زبان آموزانی با سطح intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان و یا مکمل در کنار کلاس درسی
مهارت هدف:  ایده آل برای تقویت اسپیکینگ و طبیعی صحبت کردن
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که می خواهند بصورت روان و طبیعی صحبت کنند و بنویسند.

 

تعداد زیادی از زبان آموزان انگلیسی بر این باورند که یادگیری واژگان فقط شامل یادگیری کلمات جدید است. به این صورت فقط تلاش می کنند کلمات جدید را پشت سر هم بیاموزند و لیستی از لغات جدید دارند. در حالی که این باوری غلط است. یک زبان آموز موفق کاملا اشراف دارد که چه کلماتی را با هم ترکیب کرده تا به اصطلاحات کاربردی و روزمره به زبان انگلیسی برسد.  این یک بخش بسیار مهم از یادگیری لغات است.  عبارات همنشین نقش فوق العاده مهمی در طبیعی جلوه کردن زبان شما دارند. به عنوان مثال بسیاری از افراد فکر می کنند موفقیت یعنی لغات سخت و آکادمیک حفظ کردن که این تفکری اشتباه است.

 

در کتاب Key Words for Fluency  لغات تدریس شده بر مبنای حروف الفبا مرتب شده اند و برای هر لغت تعدادی کلمه همنشین (collocation) کاربردی در یک باکس قرار گرفته است. تمریناتی که در هر بخش آمده است شما را یاری می کند تا متوجه عبارات پر کاربرد بشوید و تمرین ها نیز کمک خواهد کرد بتوانید اصطلاحات طبیعی را تولید کنید و گرامر را به خوبی رعایت کنید. در پایان هر بخش یک صفحه آزمون نیز موجود است تا کاملا موضوع آن درس در ذهن شما حک شود.

شما با مطالعه این کتاب خود آموز به سادگی می توانید دایره لغات خود را به سرعت و بصورت کاربردی توسعه دهید. اگر شما هر روز یک درس از این کتاب را بخوانید، در کمتر از یک سال شما می توانید بیش از ۲۵۰۰ اصطلاح بیاموزید که می تواند تفاوت بسیار زیادی در زبان انگلیسی شما پدید آورد.

دیگر ویژگی های این کتاب:

  • آموزش لغت همراه با گرامر مخصوص عبارت تدریس شده
  • اصطلاحات پر کاربرد
  • تدریس لغات در متن مختص به خود
  • توضیحات برای هر لغت بصورت جداگانه
  • پاسخنامه کامل
  • مناسب برای کلاس و خود خوانی
  • منبعی ارزشمند برای امتحانات بین المللی مثل آیلتس و تافل

کتابهای پیشنهادی