Elementary Vocabulary

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

یک منبع کلاسیک برای یادگیری لغت در سطح ابتدایی

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح elementary  یا pre intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت دایره واژگان
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد یادگیری لغت را دارند.

کتاب Elementary Vocabulary برای زبان آموزانی مناسب است که در حال یادگیری در سطح elementary هستند و قصد دارند دایره واژگان خود را توسعه دهند. همچنین زبان آموزان سطح intermediate  نیز می توانند برای تست دانش خود از این کتاب استفاده کنند.این کتاب لغات ضروری زیادی را از موضوعات مختلف روزمره که تمام زبان آموزان انگلیسی در مراحل ابتدایی مسیر یادگیری خود به آن نیاز دارند را جمع آوری کرده است. تمرین های مختلف در این کتاب شامل پرکردن جای خالی،  مرتب سازی و تمرین ساختار کلمات هستند.

 

صحبتی با زبان آموز خودخوان:

اگر قصد دارید بدون معلم این کتاب را مطالعه کنید تنها به صورت ماشینی از ابتدا به آخر نروید! بایستی زمانی را به دوره کردن و تمرین بیشتر اختصاص دهید. دانستن معنی لغات به تنهایی کافی نیست. شما برای یادگیری صحیح بایستی از این لغات در صحبت روزمره خود، نامه ها و هر فرصتی که می توانید استفاده کنید.

 

این کتاب یکی از منابع کلاسیک برای یادگیری لغت از انتشارات لانگمن می باشد. شما می توانید این کتاب همراه خود داشته باشید و در مسیر و یا زمان های بیکاری تنها یک صفحه از آن را مطالعه کنید.

 

این کتاب به حدود 62 درس تقسیم شده است که در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته اند. بیش از بیست درس برای آموزش لغات بر اساس موضوعات مختلف از جمله family, transport, parts of the body, clothes  و ….چهار درس برای  آموزش فعالیت های روزانه مثل استفاده از ابزار مختلف و تعدادی درس به آموزش استفاده صفت ها، فعل ها و بسیاری از موضوعات دیگر پرداخته است.

 

ویژگی های این کتاب:

  • حجم کوچک و قابلیت حمل در کیف
  • خلاصه بودن و مطالعه آسان کتاب
  • نظم در موضوعات و طبقه بنده بودن لغات
  • تمرین های متعدد برای یادگیری عمیق تر لغات انگلیسی
  • قابلیت استفاده به عنوان منبعی مکمل

کتابهای پیشنهادی