Advanced Vocabulary And Idiom

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

کتاب آموزش لغات پ‍‍‍‍‍یشرفته که بر اساس موضوعات رایج دسته بندی شده اند.

شناسنامه این کتاب

سطح هدف:  عموم زبان آموزان در سطح  پیشرفته/advanced
نوع کتاب: مناسب برای مطالعه بصورت خود خوان در کنار کتاب های کلاسی
مهارت هدف: آموزش لغت و اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دایره واژگان خود را دارند.

 

کتاب Advanced Vocabulary and Idioms از موضوعات مختلف در زبان انگلیسی الهام گرفته است  و بخش های مختلف زبان انگلیسی مثل colloquial, slang, advertising, newspaper headlines را شامل می شود. تمرین های متنوع این کتاب نه تنها زبان آموز را از معنی کلمات مطلع می سازد بلکه ایشان را با نحوه استفاده از آنها نیز آشنا می کند. برای کسب نتیجه بهتر نبایست بصورت صفحه به صفحه و مکانیکی از روی کتاب جلو بروید بلکه باید بصورت دوره ایی تمارین را حل کنید تا فرصتی برای تکرار و تمرین وجود داشته باشد. با استفاده از این لغات در مکالمات، نامه نگاری ها و رایتینگ های خود از عمق یادگیری و فعال بودن این لغات در ذهن خود اطمینان حاصل کنید.

 

کتاب Advanced Vocabulary and Idioms یکی از بهترین و مفید ترین کتابهای آموزش و تقویت دانش لغات مخصوصا در سطح پیشرفته است. این کتاب با سطح Advanced (پیشرفته) یکی از انتخاب های مناسب  زبان آموزان می باشد. این کتاب شامل  ۱۲ موضوع بسیار مفید و کاربردی برای آموزش لغات است. کتاب Advanced Vocabulary and Idioms می تواند به صورت خودخوان استفاده شود. تمامی کسانی که برای آزمون های بین المللی مثل IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE آماده می شوند و یا فقط مایل به تقویت دایره واژگان خود هستند، این کتاب را بسیار مفید خواهند یافت.‍‍‍‍‍ اگر در پی کسب نمرات بالا در آزمون آیلتس ویا تافل هستید مطالعه این کتاب اکیدا توصیه می شود.

 

این کتاب از بخش های زیر تشکیل می شود:

  • بخش Dictionary practice که آموزش استفاده صحیح و بهینه از دیکشنری می باشد. شما با تلفظ صحیح کلمات، استرس روی لغات و جنبه های دیگر استفاده از دیکشنری آشنا می شوید.
  • بخش Topic & Related Words کلماتی که از لحاظ معنایی در یک گروه هستند را یکجا جمع آوری کرده است و به شما آموزش می دهد. بطور مثال اگر می خواهید در مورد موضوع خاصی مثل سلامتی در کلاس صحبت کنید مطالعه این بخش کمک شایانی به افزایش دایره واژگان و اعتماد به نفس شما می کند.
  • بخش word formation به شما آموزش می دهد ساختار های زبانی و کلمات همنشین (collocations) چگونه کنار هم قرار می گیرند.
  • بخش problem words در مورد کلماتی است که معمولا اشتباه استفاده می شوند و نیاز به توضیح بیشتری دارند.
  • بخش idioms گروهی از لغات را آموزش می دهد که معمولا در اصطلاحات غیر رسمی و مکالمات استفاده می شوند.

کتابهای پیشنهادی