Active Vocabulary

General and Academic Words

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

کتابی ایده آل برای فعال کردن لغات آکادمیک و جنرال در ذهن

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح   intermediate  به بالا
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت دایره لغات
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دانش زبانی خود را دارند و یا خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کنند.

 

کتاب Active Vocabulary کتابی است برای آموزش و تمرین کلمات General و Academic که توسط انتشارات معتبر Pearson منتشر شده است. لغات به کار رفته در این کتاب کلماتی هستند که در سطح متوسط به بالا  (intermediate) برای تقویت دانش واژگان و یا آزمون های SAT و GRE استفاده می شوند. این کتاب با ارائه متون جذاب و مختلف و تمرینات متنوع به زبان آموزان کمک میکند تا از روشی سرگرم کننده لغات ارائه شده در متون را فرا گیرند. سطح این کتاب Intermediate  به بالا در نظر گرفته شده و برای آمادگی آزمون های آیلتس و تافل و یا آزمون های داخلی در سطح دانشگاهی نیز قابل استفاده میباشد.

بیشتر زبان آموزان در یادگیری لغات دچار مشکل هستند. آن ها معمولا یک دفتر لغت دارند و لیستی بلند از تمام لغاتی که تا کنون در کلاس و کتاب دیده اند. و تنها کاری که انجام می دهند دوره و تکرار این کتاب است. اما زمانی که در حال صحبت به  زبان انگلیسی و یا نوشتن رایتینگ هستند نمی توانند از آن لغات استفاده کنند. یا آن را به خاطر نمی آورند و یا آن را اشتباه استفاده می کنند. لغات در ذهن زبان آموزان باید بصورت active فعال شود و نه passive، و این به این معنا است که دقیقا زمان صحبت، آن لغت را به یاد بیاورند و بدانند در جمله چگونه استفاده می شود. پس بهتر است به جای لغت حفظ کردن از روی لیست شروع به یادگیری واقعی لغات کنند.

 

ویژگی های این کتاب:

  • یادگیری لغات جدید از طریق ریدینگ های موضوع محور
  • تست های متعدد برای عمق بخشی به مطالب درسی
  • تمارین بگونه ایی طراحی شده اند که زبان آموز وادار به تفکر شده و علاوه بر یادگیری زبان اطلاعات عمومی و قدرت تفکر خلاقانه او نیز افزایش پیدا می کند.

کتابهای پیشنهادی

4

Advanced Vocabulary And Idiom

2

Collins Speaking For IELTS

1

Academic Encounters 4

1

Academic Encounters 2