504 Absolutely Essential Words

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارایه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

ویرایش ششم کتاب محبوب 504 برای یادگیری لغات آکادمیک

شناسنامه کتاب

سطح هدف: تمام متقاضیان آزمون های آیلتس و تافل که سطح زبانی آن ها بالاتر از intermediate است.
نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خود خوان
مهارت هدف: آموزش لغت
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دایره واژگان خود را دارند.

 

این کتاب، یک کتاب خود خوان است و اگر از آن هوشمندانه استفاده کنید می توانید دانش لغوی خود را تقویت و گسترش دهید. کلماتی که در کتاب 504 absolutely essential words می خوانید کلمات آکادمیکی هستند که توسط افراد تحصیل کرده بصورت رایج استفاده می شوند. کلمات آکادمیک و مناسب رایتینگ مثل squander، rehabilitate, obesity, blunder وپانصد لغت دیگر که در روزنامه ها، فیلم ها، کتاب ها …. مشاهده و استفاده می شود.

 

این کتاب به 42 درس تقسیم شده است که هر درس حاوی 12 لغت می باشد. هر لغت در ابتدا در سه مثال آموزش داده می شوند و سپس کلمات جدید در یک متن کوتاه استفاده شده اند تا با نحوه استفاده آن ها در جمله آشنا شوید. سپس در آخر هر درس تمارینی وجود دارند که شما را کاملا به چالش می کشند.

 

همچنین این کتاب حاوی هفت بخش مرور لغات است که  هر بخش  به شما کمک می کند که مهارت و استادی خود را در زمینه لغات جدید محک بزنید. همچنین در ویرایش ششم این کتاب، لغاتی که دیکته آن ها معمولا اشتباه هستند نیز آورده شده است .

 

دانش آموزان و دانشجویان می توانند این کتاب را در طول یکسال و در طی 42 هفته مطالعه کنند. مهمترین نکته در مطالعه این کتاب مرور مستمر آن می باشد. همچنین افرادی که خود را برای آزمون های آکادمیک مثل تافل، آیلتس  و یا PTE  آماده می کنند نیز می توانند از این کتاب نهایت بهره را ببرند. این کتاب به دلیل سرشار بودن از مثال های متنوع و تمرین های زیاد می تواند به راحتی در کنار کلاس ها و کتاب های دیگر مطالعه شود و حکم بهترین استاد زبان را برای شما ایفا کند.

 

ویژگی های کتاب 504

  • مناسب برای آزمون آیلتس و تافل و یادگیری لغات آکادمیک بصورت کلی. همچنین مناسب برای آمادگی در آزمون GRE و سایر آزمون های بین المللی.
  • یادگیری 504 لغات ضرورری همچنین برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد بسیار مفید می باشد و یکی از منابع این آزمون است.
  • بسیار مناسب برای مطالعه در مسیر به کار یا دانشگاه.
  • یکی از منابع برای بخش ریدینگ آیلتس و تافل
  • این کتاب توسط چندین دانشگاه معتبر تایید شده است ودر بعضی مراکز دانشگاهی جزو منابع مطالعاتی قرار داده شده است.

آخرین ویرایش (ویرایش ششم) این کتاب در سال 2012 منتشر شده است.

کتابهای پیشنهادی