Inside Reading One

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

کتابی فوق العاده جذاب برای بهبود مهارت ریدینگ مناسب برای افرادی با سطح elementary و یا pre-intermediate

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: متقاضیان آزمون آیلتسی که قصد تقویت مهارت reading و دایره لغات را دارند.
نوع کتاب: بصورت خود خوان و یا مکمل در کنار کلاس درسی
مهارت هدف:  مهارت های ریدینگ درموضوعات آکادمیک، تقویت دایره واژگان و مهارت رایتینگ
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که می خواهند زبان عمومی خود را تقویت کنند و یادر آزمون آیلتس شرکت کنند.

 

ویرایش شماره دوم سری کتاب های پنج سطحی Inside Reading مجموعه ای کامل، جذاب و فوق العاده و با لهجه آمریکایی برای آموزش مهارت Reading و همچنین تقویت دایره واژگان است. این سری از کتاب ها با کمک متن های جذاب به زبان انگلیسی به همراه تمرین های بسیار زیاد در موضوعات مختلف مهارت Reading زبان آموز را تقویت می کند. و علاوه بر تقویت ریدینگ تاثیر بسیار عظیمی روی اعتماد به نفس شما برای استفاده از کلمات در جمله نویسی خود و رایتینگ خواهد داشت.

این مجموعه می تواند برای پیشرفت در مهارت Reading آزمون های آکادمیک و جنرال مورد استفاده قرار می گیرد. برای هر سطح فایل صوتی با لهجه آمریکایی نیز در CD همراه موجود است. پیشنهاد می شود بعد از تهیه این کتاب فایل های صوتی آن را روی گوشی بریزید و مرتبا به آن ها گوش کنید.

یکی از موثرترین روش ها برای تقویت مهارت reading، مطالعه متون باموضوعات متنوع و متعدد به زبان انگلیسی است. با خواندن متن های زیاد و بیشتر دایره واژگان و مهارت نوشتاری زبان آموز نیز بهبود خواهد یافت. از مزیت های مجموعه Inside Reading 2nd Edition این است که متن های عمومی، اداری، آکادمیک، علمی و تخصصی بسیاری را ارائه کرده است تا در زمان خواندن این متن ها، با بهره گیری از تمرین های ارائه شده در کتاب درک مطلب درست و کاملی از متن خوانده شده حاصل شود. همچنین به دلیل جذابیت متن ها، دانش عمومی شما نیز بسیار افزایش خواهد داشت که می تواد شما را در آزمون های بین المللی بسیار یاری کند و دیگر دچار کمبود ایده نشوید.

یکی از ویژگی هایی که این سری کتاب را متمایز می کند نحوه آموزش لغات جدید است که شمارا کاملا به شکل های مختلف کلمه در جمله مثل فعل، صفت، اسم و …. آشنا می کند و دقیقا به شما آموزش می دهد که لغت جدید در جمله چگونه به کار می رود. اگر تمرین های بعد از ریدینگ را با حوصله پاسخ دهید، مهارت رایتینگ شما کاملا متحول خواهد شد.

 

این کتاب می تواند جایگزینی برای کتاب سودمند Focus on Vocabulary باشد.


کتاب
Inside reading 1  مناسب سطح A2  یا همان elementary  و یا pre-intermediate  می باشد.

کتابهای پیشنهادی