Active Skills For Reading Four

(Third edition)

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

یکی از بهترین کتاب ها برای تقویت مهارت ریدینگ  و comprehension

شناسنامه کتاب

سطح هدف:  عموم زبان آموزان در سطح  pre advanced   و advanced
نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خود خوان در کنار کتاب های کلاسی
مهارت هدف: آموزش لغت و تقویت ریدینگ
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دایره واژگان و ریدینگ خود را دارند.

 

مجموعه کتب Active Skills for Reading مجموعه ای مناسب و کاربردی برای پیشرفت مهارت خواندن زبان انگلیسی از سطح A2 تا C1 است. این سری کتاب برای سه کاربرد تقویت مهارت ریدینگ، آموزش لغات جدید به شکلی موثر و همچنین مهارت لیسنینگ مورد استفاده قرار می گیرد. کتاب های Active Skills for Reading در پنج سطح از Intro تا سطح 4 دسته بنده شده  که هر کتاب شامل 12 درس می باشد. در هر یک از دروس، متن های جذاب، آموزنده و در سطح همان کتاب آماده گردیده و پس از ریدینگ زبان آموز با سوالاتی  آموزشی و چالش برانگیز روبرو می شوند. برای هر درس فایل های صوتی با لهجه آمریکایی ارائه گردیده و کل متن ها به شکل واضح و شفاف تلفظ می شوند  و می تواند برای تقویت مهارت listening نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شما می توانید فایل های صوتی را روی موبایل خود داشته باشید و در زمان رفت و آمد به آن ها گوش کنید. سعی کنید برای مطالعه به زبان انگلیسی هر روز زمان کوتاهی را کنار بگذارید حتی اگر بتوانید روزی ده دقیقه نیز مطالعه کنید در دراز مدت اثر آن را خواهید دید.

این مجموعه از کتاب ها برای افرادی توصیه می شود که سطح متوسط یعنی intermediate  را پشت سر گذاشته اند و هدف ایشان تقویت مهارت Reading خود برای آزمون های تافل، آیلتس و یا بصورت عمومی تقویت زبان خود می باشد. همچنین دایره لغات زبان آموز نیز پس از مطالعه این مجموعه از کتاب ها بسیار افزایش خواهد یافت که می تواند این مجموعه را یک سری کتاب بسیار مناسب برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی دانست.

ویژگی های این کتاب

  • این جلد از کتاب برای تقویت مهارت reading  برای آزمون آیلتس و تافل و سطح نمره  هفت به بالا بسیار مناسب می باشد.
  • جلد شماره چهار مخصوص سطح C1 و Pre-Advanced  می باشد.

کتابهای پیشنهادی