Tactics For Listening Developing

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

تقویت مهارت listening و مناسب برای یادگیری مکالمات روزمره و کاربردی  در سطح intermediate

 

شناسنامه کتاب:
سطح هدف: زبان آموزان سطح  intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان یا بصورت مکمل در کنار کلاس درسی
مهارت هدف: تقویت مهارت لیسنینگ در مکالمات روزمره
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت مهارت شنیداری خود را دارند یا به دنبال مطالب مفید برای کلاس مکالمه هستند.

 

سری کتاب های Tactics for Listening در سه سطح تالیف شده است که یکی از کتاب های معروف، محبوب و بسیار کارآمد با لهجه آمریکایی هستند. این کتاب ها هم برای تقویت مهارت لیسنینگ زبان انگلیسی بصورت جنرال و هم برای سطح متوسط آیلتس و تافل به کار میروند. این کتاب شامل بسیاری از واژگان و عبارت های کاربردی زبان انگلیسی محاوره ای و روزمره بوده و شمارا با نحوه استفاده از آن ها در مکالمات طبیعی آشنا می کند.

توصیه می کنیم فایل های صوتی این کتاب را در تلفن همراه خود داشته باشید و مرتب به آن ها گوش دهید. بیشتر مکالمات در موضوعات بسیار ملموس و روزمره هستند و شما بصورت عملی آماده برای زندگی در کشور های انگلیسی زبان خواهید شد. متن تمام فایل های صوتی در انتهای کتاب موجود است و می توانید با کمک گرفتن از آن عملا بصورت خودخوان این کتاب را مطالعه کنید.

سری کتاب های Tactics for Listening در بیست و چهار درس و به همراه کتابی جداگانه (Worksheet) دربرگیرنده تمرین های لغات و متن تمامی فایل های صوتی کتاب تالیف و عرضه شده است.

این کتاب می تواند به دلیل موضوعات جذاب و قابل لمس در کلاس های مکالمه آزاد (free discussion) به شکلی ایده آل استفاده شود. و باعث ایجاد بحث هایی جالب و چالش برانگیز باشد.

این مجموعه شامل موضوعات کاربردی و رایج  مثل: فرودگاه و هتل – هم اتاقی و آپارتمان نشینی -غذا سفارش دادن – تلفن و پیغام گرفتن – تعطیلات و مسافرت – حمل و نقل عمومی و اجاره ماشین – دارو و درمان – – انتخاب لباس – خرید – آدرس دهی – آب و هوا – تاریخ و ساعت – قرار ملاقات با دوستان – شهرها و… مناسب برای افرادی که در سفر نیاز به استفاده از زبان انگلیسی دارند می باشد.

کتابهای پیشنهادی