Inside Listening and Speaking

Four

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

بهبود مهارت های listening  و speaking در موضوعات آکادمیک در سطح advanced

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف:  سطح  advanced
نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان یا مکمل برای کلاس
مهارت هدف: تقویت لیسنینگ و اسپیکینگ
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و یا می خواهند مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ آکادمیک خود را افزایش دهند.

سری کتاب های Inside Listening and Speaking در پنج سطح (intro-4)  با افزایش دانش زبانی آموزان از مبتدی به پیشرفته (A1-C1)، لغات لازم برای ارتباط و درک متون آکادمیک را به آن ها آموزش می دهد.

هر درس شامل متن های متعدد و تمرین هایی با موضوعات آکادمیک است. همراه بودن این مجموعه با ویدیو های آموزشی از موضوعات آکادمیک متنوع و با بهره گیری از مستندات BBC، زبان آموز را جذب کرده و به آن انگیزه می دهد.

هر کتاب شامل 10 درس می باشد که تمام موضوعات، تاپیک های رایج در آیلتس و تافل هستند. مثل طبیعت، تکنولوژی، پزشکی، ارتباطات، سرگرمی ها، آینده و ……

دستورالعمل های قدم به قدم آموزش تلفظ ، مخاطب را با نحوه صحیح تلفظ کلمات آشنا می سازد. مشکلی که بسیاری از زبان آموزان از آن غافل هستند. تلفظ صحیح بیست و پنج درصد نمره شما را در بخش اسپیکینگ تشکیل می دهد.

هر یونیت به دلیل ساختارها و تمرینات متنوع  زبان آموزان را به چالش کشیده و مهارت speaking آن ها را بهبود می بخشد و در پایان هر درس با سوالات متنوع یک بحث آزاد در مورد موضوع درس را به وجود می آورد. این سوالات می تواند در کلاس های مکالمه بسیار کارآمد باشند.

با مطالعه این مجموعه ارزشمند نه تنها مهارت speaking و listening  شما تقویت می شود، بلکه دایره لغات و اطلاعات عمومی نیزافزایش پیدا می کند ، همینطور برای افرادی که برای آزمون های بین المللی مثل آیلتس و تافل آماده می شوند یکی از بهترین منابع می باشد. دیگر کتاب های این مجموعه شامل ریدینگ و رایتینگ است.

این کتاب توسط یکی از مولفان برتر انتشارات آکسفورد تالیف شده است پس با خیالی آسوده مطالعه آن را شروع کنید.

کتابهای پیشنهادی