IELTS Preparation and Practice

Reading & Writing General

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

آشنایی کامل با Reading & Writing آیلتس جنرال

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح  upper intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان
مهارت هدف: تقویت مهارت ریدینگ و رایتینگ آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و فرصت کمی دارند.

 

منبع مورد علاقه شما با ویرایشی جدید برگشته است! بهتر از همیشه! سری کتاب های IELTS Preparation and Practice برای پاسخ به نیاز زبان آموزانی که در آزمون آیلتس می خواهند شرکت کنند نوشته شده است. هر کتاب در این مجموعه شبیه به آزمون آیلتس طراحی شده است و حاوی راهنمایی های جامع و کاملی برای بدست آوردن مهارت های لازم جهت شرکت در آزمون آیلتس را می باشد. همه مهارت ها یعنی listening, speaking, writing و Reading در مجموعه این کتاب ها پوشش داده شده است.

این مجموعه علاوه بر آماده سازی جامع متقاضیان آیلتس، شامل تمرین های بسیار زیادی می باشد و تمام بخش های آزمون تدریس می شوند. اگر سطح زبان شما upper intermediate  به بالا می باشد می توانید به راحتی این کتاب را به صورت خودخوان مطالعه کنید. در غیر این صورت بهتراست برای درک بهتر از یک استاد خبره کمک بگیرید.

همچنین CD موجود در کتاب به یادگیری صحیح تلفظ لغات کمک شایانی می کند. پیشنهاد می کنیم فایل های صوتی موجود در این CD را همیشه روی موبایل همراه داشته باشید تا بتوانید در زمان های بیکاری به آن ها گوش کنید.

 

محتوای کتاب چیست؟

این کتاب شامل دو بخش اصلی می باشد. بخش Reading و Writing. در هر بخش تمارین و فعالیت ها به صورت جداگانه دسته بندی شده اند.  پاسخ بعضی از تمارین در خود متن کتاب موجود است. پاسخ بقیه تمارین در بخش پاسخنامه کتاب موجود هستند. متن تمام فایل های صوتی نیز در انتهای کتاب موجود است.

 

ویژگی های این کتاب:

  • آمادگی کامل در مهارت های رایتینگ و ریدینگ آیلتس
  • حجم کم کتاب که آن را برای افرادی که زمان کمی دارند مناسب ساخته است
  • پاسخنامه کامل در انتهای کتاب
  • چندین تمرین جامع برای تمرین بیشتر

 

این کتاب مخصوص آیلتس جنرال است

کتابهای پیشنهادی