Focusing on IELTS

Academic Practice Tests

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

یکی از کتاب های بسیار مناسب برای کسانی که خود را برای آزمون آیلتس آکادمیک آماده می کنند و نیاز به تمرین  تست زدن دارند.

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک را دارند
نوع کتاب: بصورت خود خوان
مهارت هدف: آماده شدن برای آزمون و تست زنی
مخاطب هدف: عموم متقاضیان شرکت در آزمون بین المللی آیلتس

 

متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس همیشه با مشکل کمبود منابع معتبر برای تست زنی مواجه هستند و از این موضوع گله مند. خوشبختانه این کتاب منبعی معتبر می باشد و تا حد زیادی این مشکل را برطرف می کند. این کتاب حاوی  چهار تست کامل در بخش های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ می باشد و در بخش اسپیکینگ به جای چهار تست، شش تست کامل را شامل می شود.

 

در این کتاب توضیح کاملی از آزمون آیلتس، نحوه نمره دهی، راهنمایی های دقیق و کامل برای افزایش نمره است. همچنین این کتاب به شما آموزش می دهد چگونه یک برنامه درسی برای خود بنویسید تا بتوانید در کمترین زمان به نمره دلخواه خود برسید.

 

همچنین پاسخنامه این کتاب بسیار جامع است و حتی متن فایل های صوتی نیز در انتهای آن موجود است. قسمت هایی از متن که جواب در آنجا است مشخص شده اند. شما براحتی می توانید این کتاب را بصورت خودخوان مطالعه کنید.

استفاده از کتاب های نمونه سوالات آزمون می تواند کمک بسیار زیادی به روند یادگیری شما بکند، اگر به درستی از آن ها استفاده کنید! بهتر است ابتدا با کتاب های آموزشی دیگر با آزمون آیلتس آشنا شوید و به تقویت مهارت های مختلف خود از جمله ریدینگ، لغت و… کنید و سپس چند ماه مانده به امتحان جهت محک زدن خود شروع به تست زنی کنید. به عبارت دیگر تا آماده نیستید این کتاب ها را هدر ندهید! این قضیه مخصوصا برای کتاب های نمونه سوال کمبریج صدق می کند.

کتابهای پیشنهادی