Collins Writing For IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

مناسب برای کسانی که در سطح 5-5.5 هستند و قصد گرفتن نمره 6 به بالا را دارند.

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: متقاضیان آزمون آیلتس در سطح  متوسط و upper-intermediate
نوع کتاب: به دلیل وجود پاسخ نامه کامل، ایده آل برای مطالعه بصورت self-study  می باشد
مهارت هدف: تقویت مهارت رایتینگ آزمون آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت مهارت writing  را دارند.

مجموعه کتاب های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف ، معتبر و پرکاربرد در آمادگی آزمون آیلتس در همه مهارت های اصلی speaking، listening، writing و reading به شمار میروند. هر کتاب حاوی 11 درس می باشد و به آماده سازی زبان آموز برای شرکت در امتحان آیلتس می پردازد. نوشتن بصورت کلی و مخصوصا بصورت آکادمیک امری است که تقریبا افراد هیچ تجربه ایی تا قبل از آزمون با آن ندارند و تقریبا همه به دلیل آزمون شروع به یادگیری برای تبدیل شدن به نویسنده ایی بهتر می کنند. بخش های مختلف یک essay از جمله مقدمه، بدنه اصلی و جمع بندی هر کدام قوانین مخصوص به خود را دارند که حتما نیازمند یک استاد آیلتس هستند تا کاملا برای زبان آموز توضیح داده شود. اما کتاب رایتینگ کالینز قدم به قدم شمارا با نحوه صحیح رایتینگ نویسی آشنا می کند و می توانید اطمینان داشته باشید که چیزی از قلم نمی افتد.

همچنین این کتاب شما را با نگارش رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک آشنا می کند. پس از مطالعه این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه رایتینگی مناسب در مورد چارت ها، جدول ها، نمودار هایی میله ایی و …. بنویسید. لغات مورد نیاز، گرامر مناسب جمله نویسی های مقایسه ایی و … همه در این کتاب پوشش داده شده اند و نکات کلیدی نیز در حاشیه صفحات موجود هستند.

همچنین جدول نمره دهی آیلتس مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار گرفته است تا شما بدانید که ملاک های نمره دهی برای مصححین آیلتس چه چیزهایی هستند.

 

ملاک های نمره دهی در آیلتس به چهار بخش

Grammatical Range and Accuracy

Lexical Resource

Coherence and Cohesion

Task Achievement

تقسیم می شوند.

 

پاسخ نامه جامع:

این کتاب حاوی پاسخ نامه ایی جامع با توضیحات جالبی از نحوه ساختن جملات ایده آل برای رایتینگ نیز می باشد. سوالاتی که جواب ثابت ندارند مثل سوالات رایتینگی یا اسپیکینگی بصورت جواب نمونه پاسخ داده شده اند و سوالاتی مثل سوالات چند گزینه ایی و جای خالی با توضیح دقیق مشخص شده اند. پاسخ امتحان پایان کتاب نیز کاملا پوشش داده شده است و مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار گرفته است.

 

نحوه مطالعه بصورت خودخوان:

اگر زمان کافی دارید اکیدا پیشنهاد می شود که به ترتیب از درس یک تا یازده پیش بروید تا بتوانید از تکرار و تمرین قسمت های مختلف و همچنین تمرین های دوره ایی نهایت بهره را ببرید. اما در صورتی که زمان کافی ندارید می توانید بر اساس موضوع هر یونیت فقط بخش های مورد نیاز خود را مطالعه کنید. همچنین اکیدا توصیه می کنیم که شخصا به تمام سوالات پاسخ دهید و رایتینگ بنویسید تا هم بهانه ایی برای تمرین بیشتر باشد و هم لغاتی که استفاده می کنید بهتر در ذهنتان باقی  بماند.

 

ویژگی کتاب رایتینگ  کالینز:

  • جامع بودن و توضیح کامل درمورد بخش های مختلف آزمون آیلتس
  • بیان اشتباهات رایج در رایتینگ و نکات طلایی
  • منبعی جامع برای اطمینان از یادگیری تمام نمونه سوالات آزمون آیلتس
  • آموزش با زبان ساده و تمرین های متعدد برای یادگیری موثرتر

 این کتاب مخصوص کسانی که قصد شرکت در آزمون آکادمیک را دارند می باشد.

کتابهای پیشنهادی