Collins Vocabulary For IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

مناسب برای کسانی که در سطح 5-5.5 هستند و قصد گرفتن نمره 6 به بالا را دارند.

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: متقاضیان آزمون آیلتس در سطح  متوسط و upper-intermediate
نوع کتاب: به دلیل وجود پاسخ نامه کامل، ایده آل برای مطالعه بصورت self-study  می باشد
مهارت هدف: تقویت دانش لغات
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دایره واژگان خود را دارند

کتاب Collins Vocabulary for IELTS یکی از کتاب های سری آمادگی آزمون آیلتس کالینز می باشد. این کتاب که حاوی فایل صوتی نیز می باشد، لغات ضروری آیلتسی را در قالب 20 درس جمع آوری نموده است.هر درس بر اساس موضوع مرتب شده است و تقریبا تمام موضوعات رایج آیلتس در این کتاب پوشش داده می شوند. متن فایل های صوتی، در انتهای کتاب موجود است پیشنهاد می شود حتما فایل صوتی موجود در کتاب را روی موبایل خود هم داشته باشید تا بتوانید از زمان خود در بیرون از خانه نهایت استفاده را داشته باشید.

یادگیری لغاتی که بر اساس موضوع دسته بندی شده اند یکی از موثرترین روش های یادگیری لغت است زیرا ذهن شما همگام یادآوری یکی از این لغات بصورت خودکار لغات نزدیک و هم گروه را فرا می خواند و این عمل باعث می شود شما بتوانید با اعتماد به نفس بیشتری در آیلتس و یا هر موقعیت دیگری صحبت کنید. همچنین برای تمرین این لغات می توانید یک موضوع انتخاب کنید و یک پاراگراف در مورد آن بنویسید تا کلمات آن موضوع برای شما تکرار شود. مثلا با انتخاب موضوع environment  می توانید عبارات environmentally friendly, recycle, renewable energy, fossil fuels  و کلمات دیگر را تمرین کنید.

در پایان هر درس این کتاب تمرین های متنوعی گنجانده شده که پاسخ  دقیق آن ها نیز در پایان کتاب آمده است. با استفاده صحیح از این پاسخ نامه می تونید بصورت خودخوان کتاب را مطالعه کنید. این کتاب مختص سطح intermediate و Upper-intermediate می باشد. هر درس بر اساس موضوعات مختلف رایج برای آیلتس تالیف شده است. اگر سطح فعلی شما حدود نمره 5 یا 5.5 آیلتس است می توانید شروع به مطالعه این کتاب کنید.

ویژگی های این کتاب:

  • لغات دسته بنده شده بر اساس موضوع
  • آموزش آسان و واضح
  • مناسب برای خود خوانی
  • مناسب برای کسانی که به دنبال یک منبع جمع و جور می گردند.

کتابهای پیشنهادی