Collins Speaking For IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

مناسب برای کسانی که در سطح 5-5.5 هستند و قصد گرفتن نمره 6 به بالا را دارند.

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: متقاضیان آزمون آیلتس در سطح  متوسط و upper-intermediate
نوع کتاب: به دلیل وجود پاسخ نامه کامل، ایده آل برای مطالعه بصورت self-study  می باشد
مهارت هدف: تقویت مهارت speaking آزمون آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت مهارت speaking  را دارند.

مجموعه کتاب های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف ، معتبر و پرکاربرد در آمادگی آزمون آیلتس در همه مهارت های اصلی speaking، listening، writing و reading به شمار میروند. هر کتاب حاوی 11 درس می باشد و به آماده سازی زبان آموز برای شرکت در امتحان آیلتس می پردازد. آمادگی برای صحبت در مورد موضوعات مختلف بیشتر اوقات برای زبان آموزان امری دشوار است زیرا همیشه در مورد موضوعات روزمره صحبت کرده اند و به طور مثال صحبت در مورد موضوعاتی مثل تکنولوژی، اینترنت، حیوانات و دیگر موضوعات رایج در آیلتس امری دشوار است. دلیل این دشواری نداشتن ایده است به طوری که بسیاری از زبان آموزان می گویند حتی به فارسی نیز جواب این سوال برای من مشکل است! پس شما بایستی خود را آماده به پاسخگویی به سوالات با موضوعات مختلف کنید.

همچنین این کتاب برای آشنا شدن با قالب کلی اسپیکینگ آیلتس و تمامی نکات و مهارت های مربوط به آن بسیار موفق عمل کرده است و به دلیل شفافی توضیحات، داشتن پاسخ نامه کامل، نمونه پاسخ های مناسب و پوشش تمامی نکات مهم می تواند نقش یک استاد آیلتس را برای شما ایفا کند.

در این کتاب انواع بخش های آزمون اسپیکینگ یعنی part one, part two و part three بطور دقیق و با مثال های زیاد آموزش داده شده است. پس از مطالعه این کتاب شما کاملا از منابع دیگر برای مهارت اسپیکینگ بی نیاز خواهید شد.
همچنین این کتاب لغات و عبارات کاربردی زیادی را برای استفاده دراسپیکینگ به شما آموزش می دهد.

 

پاسخ نامه جامع:

این کتاب حاوی پاسخ نامه ایی جامع با توضیحات جالبی از نحوه ساختن جملات ایده آل برای اسپیکینگ نیز می باشد. سوالاتی که جواب ثابت ندارند مثل سوالات رایتینگی یا اسپیکینگی بصورت جواب نمونه پاسخ داده شده اند و سوالاتی مثل سوالات چند گزینه ایی و جا خالی با توضیح دقیق مشخص شده اند. پاسخ امتحان پایان کتاب نیز کاملا پوشش داده شده است و مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار گرفته است.

 

نحوه مطالعه بصورت خودخوان:

اگر زمان کافی دارید اکیدا پیشنهاد می شود که به ترتیب از درس یک تا یازده پیش بروید تا بتوانید از تکرار و تمرین قسمت های مختلف و همچنین تمرین های دوره ایی نهایت بهره را ببرید. اما در صورتی که زمان کافی ندارید می توانید بر اساس موضوع هر یونیت فقط بخش های مورد نیاز خود را مطالعه کنید. همچنین اکیدا توصیه می کنیم که شخصا به تمام سوالات پاسخ دهید و صدای خود را ضبط کنید تا هم بهانه ایی برای تمرین بیشتر باشد و هم لغاتی که استفاده می کنید بهتر در ذهنتان باقی  بماند.

 

ویژگی کتاب اسپیکینگ  کالینز:

  • جامع بودن و توضیح کامل درمورد بخش های مختلف آزمون آیلتس
  • بیان اشتباهات رایج در اسپیکینگ و نکات طلایی
  • منبعی جامع برای اطمینان از یادگیری تمام نمونه سوالات آزمون آیلتس
  • آموزش با زبان ساده و تمرین های متعدد برای یادگیری موثرتر

کتابهای پیشنهادی