Collins Listening For IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

مناسب برای کسانی که در سطح 5-5.5 هستند و قصد گرفتن نمره 6 به بالا را دارند.

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: متقاضیان آزمون آیلتس در سطح  intermediate و upper-intermediate
نوع کتاب: به دلیل وجود پاسخ نامه کامل، ایده آل برای مطالعه بصورت self-study  می باشد
مهارت هدف: تقویت مهارت listening آزمون آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت مهارت listening  را دارند.

مجموعه کتاب های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف ، معتبر و پرکاربرد در آمادگی آزمون آیلتس در همه مهارت های اصلی speaking، listening، writing و reading به شمار میروند. هر کتاب حاوی 11 درس می باشد و به آماده سازی زبان آموز برای شرکت در امتحان آیلتس می پردازد. آشنا کردن گوش و مهارت لیسنینگ آیلتس با لهجه های بریتیش،کانادایی،استرالیایی و… امری بسیار مهم است زیرا بسیاری از زبان آموزان عادت به دیدن فیلم ها و گوش کردن به موسیقی های آمریکایی دارند اما این در حالی است که لهجه آمریکایی به ندرت در آیلتس استفاده می شود.

همچنین این کتاب برای آشنا شدن با قالب کلی آزمون آیلتس و تمامی نکات و مهارت های مربوط به آن بسیار موفق عمل کرده است و به دلیل شفافی توضیحات، داشتن پاسخ نامه کامل و پوشش تمامی نکات مهم می تواند نقش یک استاد آیلتس را برای شما ایفا کند.

در این کتاب انواع سوال های لیسنینگ آیلتس مانند  Completing form، Matching، Answering Multiple Choice Questions، و Labeling Maps or Plans بطور دقیق و با مثال های زیاد آموزش داده شده است. پس از مطالعه این کتاب شما کاملا از منابع دیگر برای مهارت لیسنینگ بی نیاز خواهید شد.

پاسخ نامه جامع:

این کتاب حاوی پاسخ نامه ایی جامع با توضیحات جالبی از نحوه پیدا کردن پاسخ ها نیز می باشد. سوالاتی که جواب ثابت ندارند مثل سوالات رایتینگ یا اسپیکینگ بصورت جواب نمونه پاسخ داده شده اند و سوالاتی مثل سوالات چند گزینه ایی و جا خالی با توضیح دقیق مشخص شده اند. امتحان پایان کتاب نیز کاملا پوشش داده شده است و مورد بررسی موشکافانه قرار گرفته است.

نحوه مطالعه بصورت خودخوان:

اگر زمان کافی دارید اکیدا پیشنهاد می شود که به ترتیب از درس یک تا یازده پیش بروید تا بتوانید از تکرار و تمرین قسمت های مختلف و همچنین تمرین های دوره ایی نهایت بهره را ببرید. اما در صورتی که زمان کافی ندارید می توانید بر اساس موضوع هر یونیت فقط بخش های مورد نیاز خود را مطالعه کنید.

ویژگی کتاب لیسنینگ کالینز:

  • جامع بودن و توضیح کامل درمورد تیپ سوالات مختلف
  • بیان اشتباهات رایج در لیسنینگ و نکات طلایی
  • منبعی جامع برای اطمینان از یادگیری تمام نمونه سوالات آزمون آیلتس
  • آموزش با زبان ساده و تمرین های متعدد برای یادگیری موثرتر

کتابهای پیشنهادی