Cambridge English

Vocabulary for IELTS Advanced

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

منبع بسیار معتبر لغات مخصوص آیلتس برای گرفتن نمرات بالاتر از 7 آیلتس

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: تمام متقاضیان آزمون آیلتس در سطح پیشرفته (advanced)
نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان و قابل استفاده برای کلاس
مهارت هدف: تقویت دایره لغات آیلتس و آکادمیک. آموزش لغات همنشین (collocation)
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت مهارت رایتینگ و اسپیکینگ خود را دارند.

 

کتاب لغات آیلتس کمبریج (Cambridge Vocabulary for IELTS) یکی از منابع معتبر،مفید و کاربردی برای تقویت لغات آیلتس است که توسط بسیاری از اساتید آیلتس به زبان آموزان توصیه میشود. هماهنگ بودن تاپیک های این کتاب با موضوعاتی که معمولا در آیلتس مطرح میشوند از نقاط قوت این کتاب می باشد. این هماهنگی ارزش این کتاب را دو چندان می کند. نویسنده این کتاب یکی از شناخته شده ترین نویسنده های انتشارات کمبریج و آزمون آیلتس می باشد و همچنین ایشان جزو اگزمینر های شناخته شده نیز هستند.

تمرین های این کتاب هماهنگی کاملی با فرمت آزمون آیلتس دارند و زبان آموز را با نمونه سوالات آیلتس آشنا می کند. مطالعه این کتاب به معنای آشنایی بهتر با آزمون آیلتس و شانس بالاتر برای پاسخ دهی درست به سوالات امتحان می باشد.

این کتاب شامل 25 درس می باشد که 20 درس آن در مورد موضوعات رایج آزمون آیلتس مثل crime, news, food, environment, history, media, lifestyleو غیره و 5 درس آن به نحوه استفاده از مجموعه کلمات همنشین، discourse maker ها، نحوه صحیح نوشتن رایتینگ آیلتس و رایتینگ در زبان انگلیسی و … می پردازد.

شما می توانید بیست درس موجود را به ترتیب و یا به دلخواه و بصورت موضوعی مطالعه کنید اما اگر می خواهید برای آزمون آیلتس آماده شوید باید تمام این درس ها به دقت مطالعه شود. درس 21 و 22 به شما تکنیک های یادگیری موثر لغت را در زبان انگلیسی آموزش می دهند. درس های 23، 24 و25 لغات و اصطلاحات کاربردی در قسمت رایتینگ آیلتس  را آموزش می دهند.

 

ویژگی های این کتاب:

  • ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان به شرطی که سطح شما advanced باشد.
  • این کتاب حاوی اشتباهات رایج زبان آموزان در آزمون آیلتس می باشد. با مطالعه دقیق این مجموعه گرفتن نمره 7 آیلتس بسیار تسهیل خواهد شد.
  • فایل صوتی موجود در این کتاب مربوط به قسمت های listening هر درس می باشد که بایستی برای انجام بخش های مربوطه مورد استفاد قرار بگیرد.
  • شما برای تقویت مهارت های ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ می توانید از این کتاب استفاده کنید.

کتابهای پیشنهادی