Cambridge English

IELTS Life Skills B1

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

منبع رسمی آمادگی آزمون و نمونه تست  در Life Skills در سطح A2

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح pre intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان
مهارت هدف: تمام بخش های آزمون Life Skills
مخاطب هدف: زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون Life Skills را دارند.

 

این کتاب در سال 2016 منتشر شده است و زبان آموزان را برای شرکت در آزمون Life Skills ، که آزمونی متشکل از بخش های Speaking و Listening است، آماده می کند. آزمون Life Skills معمولا برای نشان دادن سطح زبانی موقع گرفتن ویزا برای کشور انگلیس مورد نیاز است.

 

فرمت امتحان:

امتحان IELTS Life Skills در سه سطح برگزار می شود. سطح A1، سطح A2 (که تنها در انگلستان برگزار می شود)  و سطح B1. هر سه نوع آزمون تنها شامل بخش اسپیکینگ و لیسنینگ می باشند و خبری از رایتینگ و ریدینگ نیست! امتحان شامل دو بخش می باشد. بخش اول از شما خواسته می شود که در مورد یک سری موضوعات رایج صحبت کنید و در قسمت دوم سوالاتی شنیداری و اسپیکینگی بصورت ترکیبی از شما پرسیده می شود.

 

در امتحان چه اتفاقی می افتد؟

در ابتدا یک فایل صوتی پخش خواهد شد و شما باید به سوال پاسخ دهید. در این قسمت مهارت لیسنینگ شما بررسی می شود. سپس از شما خواسته می شود که با توجه به آنچه شنیده اید صحبت کنید و در مورد جزییات مکالمه نظر بدهید. در سطح B2 یک قسمت دیگر به امتحان اضافه می شود که شما و یک آزمون دهنده دیگر با هم یک مکالمه را خواهید داشت و در مورد موضوعی خاص صحبت خواهید کرد.

 

این کتاب شامل چهار تست کامل آزمون life skills میباشد. این کتاب دارای پاسخنامه جامع می باشد و به همین دلیل می توان آن را بصورت خود خوان مطالعه کرد. در این کتاب توضیحاتی در مورد نحوه امتحان Life Skills به زبان آموزان و نحوه نمره دهی ومعیار های افزایش نمره نیز موجود است. همچنین برای درک بهتر آزمون و انتظارات اگزمینر چند نمونه پاسخ ضبط شده با تحلیل آن ها و نکات طلایی آزمون نیز در کتاب آمده است.

کتاب و فایل صوتی IELTS Life Skills از انتشارات کمبریج و در سطح A2) pre-intermediate) می باشد.

کتابهای پیشنهادی

2

Cambridge English IELTS Life Skills A1