Cambridge English IELTS

Three

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجو هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

معتبرترین بانک سوال برای آزمون آیلتس

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف:  عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون بین المللی آیلتس آکادمیک و جنرال را دارند.
نوع کتاب: مناسب برای مطالعه بصورت خود خوان و تمرین در ماه های منتهی به آزمون
مهارت هدف: اصلی ترین و معتبرترین نمونه سوالات آیلتس در بین تمام منابع
مخاطب هدف: متقاضیان شرکت در آزمون IELTS

 

سری Cambridge Practice test for IELTS معتبرترین بانک سوال برای آزمون آیلتس می باشد و مطالعه آن برای هر زبان آموزی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارد کاملا واجب است. این سری حاوی سوالات آزمون آیلتس همراه با پاسخ های آن می باشد که شما با مطالعه آنها خود را برای شرکت در این آزمون آماده خواهید ساخت. همچنین همراه این کتاب، فایل های صوتی مرتبط با آن در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که برای پاسخ به بخش شنیداری نیاز هستند. یکی از قسمت های بسیار ارزشمند این کتاب ها پاسخ و نظرات اگزمینر های رسمی آیلتس در مورد نمونه جواب های آزمون دهنده ها می باشد. این نمونه سوالات معتبر ترین و استاندارد ترین سوالاتی است که شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید پس آن ها را آسان از دست ندهید! سعی کنید خود را کاملا آماده کنید و سپس به این کتاب ها روی بیاورید.

 

در ابتدای هر کتاب توضیحاتی مختصر اما کامل در مورد بخش های مختلف آزمون موجود است و کسانی که زمان کمی برای آماده سازی خود دارند می توانند از این بخش نهایت استفاده را ببرند. در این کتاب همچنین نحوه نمره دهی و نحوه تصحیح برگه ها بصورت بسیار جامع وشفاف توضیح داده شده است. به عنوان مثال قوانینی که باید در بخش ریدینگ و لیسنینگ رعایت شوند تا نمره کامل از این بخش دریافت کنید.

نکات استفاده بهینه از این کتاب:

  • حتما نمونه پاسخ های نوشته شده توسط اگزمینر های آیلتس و تحلیل های این بخش را با دقت مطالعه کنید تا درک صحیحی از نوشتن صحیح پیدا کنید تا در بین حواشی مربوط به آزمون آیلتس دچار گمراهی و اشتباه نشوید.
  • در بخش لیسنینگ حتما باید املا کلماتی که نوشته اید صحیح باشد که نمره آن سوال را دریافت کنید پس،از بخش پاسخ نامه لیسنینگ این کتاب دیکته کلمات رایج را تمرین کنید.
  • همچنین متن فایل های صوتی و قسمت هایی که مربوط به پاسخ سوالات هستند نیز در انتهای کتاب موجود است. اگر در فهم مکالمات دچار سختی هستید این بخش کمک شایانی به پیشرفت مهارت listening شما می کند.
  • نمونه پاسخ نامه امتحان در کتاب موجود است، سعی کنید در ماه پایانی و زمانی که به آزمون نزدیک هستید در این برگه ها تمرین کنید و رایتینگ بنویسید.

* نوع سوالات در کتاب های یک تا چهار قدیمی هستند و نباید به عنوان آمادگی آیلتس استفاده شوند. از این کتاب ها می توانید در راستای تقویت کلی مهارت های خود استفاده کنید.

کتابهای پیشنهادی

3

Tactics For Listening Developing

4

Contemporary Topics 1

2

Collins Get Ready For IELTS Reading

4

Improve Yours Skills Writing For IELTS 6.0-7.5