Barron’s Essential Words

For The IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

ویرایش سوم (2017)از کتاب بسیار موفق و معتبر Essential Words for the IELTS

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح   intermediate  به بالا
نوع کتاب: بصورت خود خوان
مهارت هدف: پوشش دهنده بخش اعظم لغات مورد نیاز آزمون آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و به دنبال نمره 7 آیلتس هستند.

 

ویرایش سوم (2017)از کتاب فوق العاده محبوب و موفق لغات ضروری آیلتس دارای ششصد واژه است که در آزمون های آیلتس دائما تکرار می شوند. این 600 لغت در قالب ده درس آموزش داده می شوند که هر درس دارای موضوعی خاص و رایج در آزمون آیلتس است. این ده موضوع شامل موارد زیر است :

دنیای طبیعی، اوقات فراغت، حمل و نقل، فرهنگ، سلامتی، صنعت توریسم، کسب و کار، جامعه، تحصیل، تکنولوژی و اختراعات

تمام لغات در هر درس در یک ریدینگ به کار می روند و سپس آنها در تمرینات زیادی استفاده می شوند که شبیه سازی شده بر مبنای سوالات واقعی آزمون آیلتس (IELTS) می باشند. پاسخنامه کلیه تمرینات نیز در انتهای کتاب موجود است.

همچنین کتاب Essential Words for the IELTS با توجه به سبک سوالاتی که ارائه داده است زبان آموزان را قادر خواهد کرد تا معنی واژگان جدید را با استفاده از ارتباط آنها با لغات و جملات قبل و بعد از خود یاد بگیرند. این کار دقیقا مهارتی است که یک زبان آموز سطح بالا باید در آن خبره باشد. زیرا در آزمون آیلتس قطعا موقعیتی پیش خواهد آمد که با لغتی که نمی دانید روبرو شوید.

مولف کتاب، روش جدید و موثری را برای یادگیری و به خاطر سپردن معنی واژگان ارائه می دهد برای نمونه با بکاربردن لغت ها در متد های مختلف از جمله نوشتن ، شنیدن، خواندن و صحبت کردن بر آن تسلط پیدا خواهید کرد. و لغات وارد بخش لغات active ذهن شما می شوند.

همچنین CD موجود در کتاب به یادگیری صحیح تلفظ لغات کمک شایانی می کند. پیشنهاد می کنیم فایل های صوتی موجود در این CD را همیشه روی موبایل همراه داشته باشید تا بتوانید در زمان های بیکاری به آن ها گوش کنید.

 

ویژگی های این کتاب:

  • ایده آل برای گرفتن نمره 7 آیلتس  به بالا
  • آموزش لغات با دیدگاه موضوعی
  • آموزش لغات پرتکرار درآزمون آیلتس
  • تقویت درک مطلب

کتابهای پیشنهادی