Barron’s Writing for the IELTS

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

یک منبع همه چیز تمام برای گرفتن نمره 7 رایتینگ آیلتس

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح   intermediate  به بالا
نوع کتاب: بصورت خود خوان
مهارت هدف: پوشش دهنده کامل و جامع رایتینگ آیلتس در هر دو بخش آکادمیک و جنرال
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و به دنبال نمره 7 آیلتس هستند.

 

کتاب رایتینگ آیلتس Barrons  را میتوان یکی از بروزترین و جدیدترین (2016) و بهترین کتاب های آموزش رایتینگ تالیف شده برای تقویت مهارت رایتینگ آیلتس جنرال و آکادمیک دانست. در این کتاب که نویسنده آن یکی از اساتید خوش نام آمریکایی دانشگاه کلمبیا است، سعی شده هر دو task رایتینگ آکادمیک و جنرال بصورت قدم به قدم به آسان ترین روش ممکن آموزش داده شود. در این مجموعه پافشاری بر قابل لمس بودن عبارت ها، لغات و آموزش ساختارهای کاربردی و سودمند است.

بخش های اصلی این کتاب به صورت زیر هستند که در واقع معیارهای مورد نظر اگزمینر آیلتس در هنگام نمره دهی و تصحیح رایتینگ ها هستند. در نتیجه با مطالعه این کتاب با نحوه نمره دهی رایتینگ آیلتس به خوبی آشنا می شوید. و می توانید با یادگیری نقاط ضعف خود، نمره خود را بهبود ببخشید.

1) معیار task achievement  یا task response که در رایتینگ تسک 1 آکادمیک و جنرال متفاوت است. همچنین تسک دو که در هر دو آزمون شبیه به هم می باشد.

2) معیار coherence and cohesion  که به معنای یکپارچگی مطلب است. این معیار به ارتباط معنایی بین جمله ها و پاراگراف ها می پردازد و نوع جمله نویسی، استفاده صحیح از ضمیرها، لغات متصل کننده مثل despite و …. را شامل می شود.

3) معیار lexical resource که به بررسی لغات و دایره واژگان شما می پردازد. بررسی استفاده از word families یا کلمات همنشین، مترادف ها و دیکته صحیح کلمات.

4) معیار grammatical range and accuracy که دانش گرامری شما و دقت استفاده از آن ها را مورد بحث قرار می دهد. مواردی مثل article ها، تشخیص صحیح فاعل و سازگاری آن با فعل، جملات شرطی نوع یک، دو و سه، استفاده صحیح ازadjective clause ها، گرامر جملات مجهول، ساختار های موازی و …..

 

کتابهای پیشنهادی