Barron’s IELTS Practice Exams

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

منبعی بروز و عالی از آزمون های شبیه سازی شده آیلتس شامل ۶ آزمون جنرال و ۶ آزمون آکادمیک

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: تمام متقاضیان آزمون آیلتس در سطح intermediate  به بالا
نوع کتاب: ایده آل برای مطالعه بصورت خودخوان
مهارت هدف: تست های شبیه سازی شده آزمون آیلتس
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و به دنبال منبعی کامل هستند.

تعداد زیادی از زبان آموزان بعد ازاتمام کتاب های نمونه سوالات امتحانی کمبریج دچار سردرگمی شده و به دنبال منبعی مشابه برای تمرین با نمونه سوالات معتبر و شبیه به آزمون آیلتس هستند.  کتاب  Barron’s IELTS Practice Exams (3rd Edition) منبعی جدید، بروز(2016) و معتبر از آزمون های شبیه سازی شده آیلتس شامل ۶ آزمون جنرال و ۶ آزمون آکادمیک می باشد.

این کتاب زبان آموزان را برای موفقیت در آزمون آیلتس آماده می کند. یکی از نقاط قوت این کتاب ارائه پاسخ‌های تشریحی به سؤالات بخش‌ Listening و Reading و توضیح دلیل صحیح یا غلط بودن هر گزینه است. همچنین پاسخ‌های نمونه برای بخش‌های Writing ونیز speaking که توسط اگزمینر های آیلتس نوشته شده است و هر کدام تحلیل و آنالیز شده اند.

استفاده از کتاب های نمونه سوالات آزمون می تواند کمک بسیار زیادی به روند یادگیری شما بکند، اگر به درستی از آن ها استفاده کنید! بهتر است ابتدا با کتاب های آموزشی دیگر با آزمون آیلتس آشنا شوید و به تقویت مهارت های مختلف خود از جمله ریدینگ، لغت و… کنید و سپس چند ماه مانده به امتحان جهت محک زدن خود شروع به تست زنی کنید. به عبارت دیگر تا آماده نیستید این کتاب ها را هدر ندهید! این قضیه مخصوصا برای کتاب های نمونه سوال کمبریج صدق می کند.

بخش پاسخنامه بسیار کامل و شامل پاسخ تمام قسمت های کتاب است. همچنین متن فایل های صوتی با قسمت های مشخص شده جواب نیز در انتهای کتاب موجود می باشد.

کتابهای پیشنهادی