Academic Encounters Two

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

تقویت مهارت listening و speaking   آکادمیک و آشنایی با ایده های مناسب برای آزمون های آیلتس و تافل

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح   upper intermediate  و   advanced
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت مهارت لیسنینگ، ایده پردازی، لغات آکادمیک
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دانش زبانی خود را دارند و خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنند.

 

سری کتاب های Academic Encounters: Listening and Speaking مجموعه ای چهار سطحی از انتشارات معتبر کمبریج است که برای تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ  زبان آموزان در موضوعات دانشگاهی و آکادمیک تالیف شده است.

محتوای آموزشی این کتب برای افرادی طراحی گردیده است که در سطوح مختلف دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند و هدف آن آشنایی با موضوعات رایج و متنوعی است که در دوره های دانشگاهی و آکادمیک با آن روبرو می شوند. علاوه بر این افرادی که از نداشتن ایده در امتحانات آیلتس یا تافل رنج می برند نیز این کتاب را بسیار مفید خواهند یافت. موضوعاتی که در این کتاب ها بررسی می شوند در امتحانات بین المللی  و همچنین محافل آکادمیک مورد بحث هستند.

در این کتاب ها به مهارت های شنیداری، گفتاری، لغات و مهارت یادداشت برداری توجه ویژه ایی  شده است. هر کدام از این کتب شامل هشت درس می شوند که هر کدام از این درس ها به چند زیر مجموعه تقسیم می شود. هر درس به یک بحث یا موضوع علمی اختصاص پیدا کرده است. همچنین در این مجموعه به رویکرد های گوش دادن به متون علمی،آکادمیک، مصاحبه ها و سخنرانی های واقعی نیز پرداخته شده است. این مجموعه می تواند برای متقاضیان شرکت در آزمون های آکادمیک از جمله تافل و آیلتس بسیار ایده آل و مناسب باشد.

همچنین کاربرد دیگر کتاب در کلاس های بحث آزاد مخصوصا کلاس های سطح بالا می باشد. این کتاب می تواند منبعی فوق العاده مفید برای ایجاد مکالمه هایی چاش برانگیز و آموزنده در کلاس های مکالمه باشد.

پیشنهاد می کنیم حتما فایل های صوتی این کتاب را همراه خود داشته باشید و در زمان های بیکاری و در ترافیک و ماشین به آن ها گوش کنید. هم می توانند اطلاعات عمومی شما را افزایش دهند و هم تمرین لیسنینگ موثری هستند.

 

موضوعات بررسی شده در جلد دوم  تاریخ و فرهنگ آمریکا مثل جنگ های داخلی، پیمایش های مردمی حقوق بشر، مهاجرت و … است.

کتابهای پیشنهادی