Advanced Grammar in Use

(Third Edition)

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

محبوب ترین کتاب یادگیری گرامر بصورت خود آموز در سطح پیشرفته (ویرایش سوم)

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح   upper intermediate  و advanced
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت دانش گرامری
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت گرامر خود را دارند ویا می خواهند در موضوعی خاص تمرین بیشتری داشته باشند.

 

مجموعه English Grammar in Use جزو بهترین، معتبر ترین و پرفروش ترین کتابهای خودآموز گرامر در دنیا هستند. در این صفحه  می توانید سطح advanced آنها را دانلود کنید. سطح پیشرفته معمولا تنها برای افرادی که می خواهند نمره 7 آیلتس یا بالاتر را کسب کنند مناسب است. همچنین افرادی که می خواهد سطح زبان خود را به سطح C1  و C2 برسانند این کتاب را بسیار کاربردی خواهند یافت.

بطور کلی کتابهای خودآموز English in Use انتشارات کمبریج شامل تعداد زیادی درس دوصفحه ای هستند که در صفحه اول درس و مثال آن و در صفحه سمت راست تمرینهای درس آمده است. این ساختار ساده بسیار به زبان آموزان کمک می کند تادچار سردرگمی نشوند و بتوانند به راحتی به مطالعه و تمرین بپردازند.

توجه کنید که این مجموعه کتابی نیست که آنرا به دست بگیرید و از ابتدا تا انتها پیش بروید. زیرا حجم کتاب بسیار زیاد است و ممکن است دچار دلزدگی شوید! در راهنمای استفاده از کتاب  نویسنده پیشنهاد میکند قبل از شروع به یاد گیری ؛ آزمون جامع مطرح شده انتهای کتاب را به دقت پاسخ دهند ، پاسخ های زبان آموز مشخص میکند کدام درس نیاز به تمرین بیشتر یا یادگیری دارد .

همچنین می توانید این کتاب را به عنوان مکمل کلاس و یا دوره درسی خود داشته باشید و هر زمان در یک مبحث گرامری خاص به مشکل برخوردید به آن مراجعه کنید و تمرین های آن بخش گرامر را انجام دهید. یا بعد از آموزش یک گرامر در کلاس برای تمرین های بیشتر به این کتاب مراجعه کنید.

 

ویژگی های این کتاب:

  • پوشش تمام قسمت های گرامری
  • تمارین متعدد و آموزنده
  • آموزش گرامر بصورت کاملا ملموس و ساده
  • آزمون تعیین سطح گرامری در انتهای کتاب

کتابهای پیشنهادی