English Grammar in Use

intermediate_Fourth Edition

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

محبوب ترین کتاب یادگیری گرامر بصورت خود آموز در دنیا!

 

شناسنامه کتاب:

سطح هدف: زبان آموزان سطح pre intermediate, intermediate, upper-intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت دانش گرامری
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت گرامر خود را دارند ویا می خواهند در موضوعی خاص تمرین بیشتری داشته باشند.

 

مجموعه English Grammar in Use جزو بهترین، معتبر ترین و پرفروش ترین کتابهای خودآموز گرامر در دنیا هستند. در این صفحه  می توانید سطح Intermediate آنها را دانلود کنید. سطح متوسط معمولا برای بیش از 90 درصد زبان آموزان کافی وجامع است و پاسخگوی گرفتن نمرات بالا در آزمون آیلتس حتی تا نمره هفت آیلتس نیز میباشد.

بطور کلی کتابهای خودآموز English in Use انتشارات کمبریج شامل تعداد زیادی درس دوصفحه ای هستند که در صفحه اول درس و مثال آن و در صفحه سمت راست تمرینهای درس آمده است. این ساختار ساده بسیار به زبان آموزان کمک می کند تادچار سردرگمی نشوند و بتوانند به راحتی به مطالعه و تمرین بپردازند.

توجه کنید که این مجموعه کتابی نیست که آنرا به دست بگیرید و از ابتدا تا انتها پیش بروید. زیرا حجم کتاب بسیار زیاد است و ممکن است دچار دلزدگی شوید! در راهنمای استفاده از کتاب  نویسنده پیشنهاد میکند قبل از شروع به یاد گیری ؛ آزمون جامع مطرح شده انتهای کتاب را به دقت پاسخ دهند ، پاسخ های زبان آموز مشخص میکند کدام درس نیاز به تمرین بیشتر یا یادگیری دارد .

همچنین می توانید این کتاب را به عنوان مکمل کلاس و یا دوره درسی خود داشته باشید و هر زمان در یک مبحث گرامری خاص به مشکل برخوردید به آن مراجعه کنید و تمرین های آن بخش گرامر را انجام دهید. یا بعد از آموزش یک گرامر در کلاس برای تمرین های بیشتر به این کتاب مراجعه کنید.

 

ویژگی های این کتاب:

  • پوشش تمام قسمت های گرامری
  • تمارین متعدد و آموزنده
  • آموزش گرامر بصورت کاملا ملموس و ساده
  • آزمون تعیین سطح گرامری در انتهای کتاب

کتابهای پیشنهادی