English Vocabulary in Use

Pre-intermediate & intermediate

(Third Edition)

 

مرکز زبان آرمانی بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش آیلتس با مدیریت ایمان مافی ارائه می دهد:

کتاب یاب آرمانی بزرگترین منبع جستجوی هوشمند و دیجیتال کتاب های آموزشی

 

یک مرجع عالی برای آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی در زبان انگلیسی در سطح متوسط

 

شناسنامه کتاب:
سطح هدف: زبان آموزان سطح pre intermediate  و intermediate
نوع کتاب: بصورت خود خوان در کنار کلاس درسی یا کتاب های دیگر
مهارت هدف: تقویت دایره واژگان
مخاطب هدف: عموم زبان آموزانی که قصد تقویت دایره لغات خود را دارند و یا می خواهند در موضوعی خاص تمرین بیشتری داشته باشند.

کتاب Vocabulary in use Pre-intermediate & intermediate  کتاب دوم و سطح متوسط از مجموعه کتاب های English Vocabulary in use است که به آموزش حدود دو هزار (در طول کل چهار جلد کتاب) لغت و عبارت زبان انگلیسی می پردازد. این کتاب می تواند به صورت خودآموز مورد استفاده قرار گیرد. سطح دوم این مجموعه شامل صد درس دو صفحه ای می باشد که در صفحه اول لغات و عبارت به کمک عکس ها، نمودارها و مکالمات کوتاه در زندگی واقعی به زبان آموز آموزش داده می شود و در صفحه دوم تمرین های مرتبط با موضوع درس ارائه می گردد. (در پایان کتاب پاسخ این تمارین ارائه می شود).

ساختار دو صفحه ایی این سری کتاب به دلیل سادگی بسیار کمک کننده به زبان آموزان است زیرا به هیچ وجه سردرگم نمی شوند. و حتی زمانی که مدت زمان کوتاهی برای مطالعه دارید دقیقا می دانید باید چه کار کنید. همچنین CD نرم افزار این مجموعه دربردارنده تمرین ها و تست های بیشتری است که به یادگیری بیشتر لغات ضروری و روزمره زبان انگلیسی منجر می شود.

این کتاب می تواند برای افرادی که چند وقتی است شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند بسیار مفید باشد. به دلیل زبان ساده و ساختار دو صفحه ایی کتاب مطالعه آن کار سختی نیست. همچنین به دلیل دسته بندی مناسب لغات این کتاب می تواند یادگیری لغات انگلیسی را شیرین تر کند.

 

نحوه مطالعه:

پیشنهاد می شود بر مبنای فهرست کتاب پیش بروید تا از تمارین دوره ایی نهایت بهره را ببرید و با ساختار سیکلی کتاب کلمات برای شما تکرار شوند. اما در صورتی که در موضوع خاصی احساس ضعف می کنید می توانید مستقیم به مطالعه آن بخش بروید.

 

ویژگی های این کتاب:

  • پوشش تمام نیازهای لغتی زبان آموزان در سطح intermediate و pre intermediate
  • تمارین متعدد و آموزنده
  • آموزش لغت بصورت کاملا ملموس وکاربردی
  • مکملی ایده آل برای کلاس های درسی
  • آزمون های دوره ایی برای عمق بخشی به یادگیری
  • موضوعات کاربردی و مفید برای زندگی درکشور های انگلیسی زبان

کتابهای پیشنهادی